poniedziałek, 19 lipiec 2010 18:07

Nowa kampania: "Reeformuj swój trening"

Reebok uruchamia serię nowych filmów z udziałem ambasadorów męskiego treningu. Na początek – gwiazda futbolu z Manchester United – Ryan Giggs.

Nowy filmik, który został nagrany w Manchesterze, przedstawia Giggsa eksponującego swoją siłę, precyzję i umiejętności w nowym treningu pełnym wyzwań. Giggs usiłuje odtworzyć klasyczną grę w bilard na boisku piłki nożnej -  wbija piłki w różnych kolorach do stożków umieszczonych w czterech narożnikach boiska. Używa do tego białej piłki i ścian małego zamkniętego boiska.
Kulminacją filmiku jest trzecia i ostatnia część pokazów jego umiejętności, kiedy Giggs uderza w białą piłkę tak, by odbijając się od dwóch ścian uderzyła w czarną piłkę i wbiła ją do stożka znajdującego się po przeciwnej stronie boiska.
Film promuje kampanię REEBOK „Reeformuj swój trening” . Jest dowodem na to, że ambasadorowie marki Reebok, np. Giggs, wzbogacając rutynowe zajęcia o zabawę i przyjemność mogą sprawić, że codzienne ćwiczenia będą nowe i interesujące.
O swoim udziale w filmiku Giggs mówi: „Świetnie się bawiłem na planie. Zawsze po treningu poświęcam czas na ćwiczenie podań i strzałów. Zadania, jakie zostały przede mną postawione w tym filmie pozwoliły mi sprawdzić siebie w treningu, jaki wykonuję codziennie, ale zdecydowanie w bardziej przyjemny i rozrywkowy sposób”.
Wejdź na www.reebok.com i zobacz filmik ReeTrain z Ryanem Giggsem.
Reebok International Ltd., z centralą w Caton, MA, USA, jest wiodącym światowym projektantem, sprzedawcą i dystrybutorem sportowych, fitnessowych i codziennych butów, stroju i wyposażenia. Wchodząca w skład Adidas Group spółka działa pod logo różnych marek Reeboka, Reebok-CCm Hockey i Sport Licensed Division. Więcej informacji znajdziesz na www.reebok.com oraz www.reebok.com/women.
Wyświetlony 1327 razy
© 2013-2019 by SN2.EU