środa, 26 luty 2020 15:44

Najlepsze erotyczne prezenty dla kobiety

Prezenty dla kobiet Prezenty dla kobiet

Erotyczne sprawy często są tematem wielu kobiecych pogaduszek. Powstają wtedy najlepsze pomysły na prezenty z sex shopu. Jednak co warto kupić na prezent dla kobiety? Wybór zabawki może nie być taki prosty jak się wydaje. Poniżej więc znajdziecie pomysły na erotyczny prezent dla kobiety.

Wibrujący pierścień

Jest to idealny prezent dla przyjaciółki. Zapewne zwierzacie się ze swoich intymnych sekretów więc bez problemu wybierzesz odpowiedni dla niej pierścień. Jest to również idealny pomysł dla kobiety, która jest w związku. Potrafi to dodać nieco ognia nawet do długoletniego związku. Taki prezent od mężczyzny to sygnał, że dba on o potrzeby swojej kobiety. Dzięki temu spotęgujemy doznania swoje i naszej partnerki.

Kulki gejszy

Jest to zdrowy i przyjemny prezent dla wszystkich kobiet. Możemy je podarować swojej dziewczynie/żonie/przyjaciółce. Dzięki ćwiczeniom z takimi kulkami kobiety mogą trenować mięśnie dna miednicy. Takie mięśnie w dobrej kondycji zwiększają odczuwaną przyjemność podczas seksu. Dzięki codziennym ćwiczeniom po porodzie, pochwa potrafi wrócić szybciej do dobrej formy. Wyćwiczone mięśnie Kegla to mocniejsze skurcze pochwy podczas seksu, co za tym idzie bardziej intensywne orgazmy.

Wibrator

Wybór wibratora to naprawdę ciężkie zadanie. Ilość dostępnych na rynku modeli możemy liczyć w setkach. Różnią się kształtem, kolorem czy zastosowanym materiałem. Mają one różne rodzaje zasilania oraz różną ilość funkcji. Wybór wibratora więc zależy od preferencji osoby, której ma on służyć. Nie każda kobieta przecież potrzebuje zaawansowanego wibratora z wypustkami i wieloma funkcjami. Najlepiej jest zacząć od klasycznych modeli. Powinien on być wykonany z silikony i powinien mieć kilka trybów pracy. Kolor również jest ważny! Niejeden świetny wibrator damski znajduje się pod tym adresem.

Korek analny

Rozpoczynając przygodę z seksem analnym warto sięgnąć po korki analne. Wybór takich korków również nie jest łatwy tak jak w przypadku wibratorów. Najlepiej zacząć od produktów wykonanych z silikonu. Nie uczulają one skóry, nie łapią zapachów oraz łatwo się je czyści. Dodatkowo nie zapomnijcie o odpowiednim nawilżeniu odbytu. Do tego przydadzą się żele analne. Pamiętaj, żeby do zabaw analnych używać produktów tylko dostosowanych do tego. Wtedy unikniecie sytuacji kiedy gadżet zostanie wessany.

Żele intymne

Jest to jeden z lepszych pomysłów na prezent dla kobiety. Sami mężczyźni również mogą na tym zyskać. Dzięki takim żelom nawilżamy miejsca intymne tym samym regenerując je. Dodatkowo zapewniamy odpowiedni poślizg oraz łagodzimy podrażnienia i otarcia. Na rynku znajdziemy mnóstwo preparatów o przeróżnych smakach czy zapachach. Warto więc dowiedzieć się jaki jest ulubiony zapach naszej partnerki.

Masażer łechtaczki

Łechtaczka to jedyny narząd w ciele kobiety, który służy tylko i wyłącznie do dawania przyjemności. Warto więc to wykorzystać. Gadżetów do tego jest wiele. Coraz częściej producenci takich gadżetów starają się aby takie masażery nie tylko były funkcjonalne, ale żeby również ładnie wyglądały. Obecnie kształt niektórych gadżetów zupełnie nie przypomina erotycznego zastosowania i taka zabawka może być bez problemu postawiona na półce. Idealny pomysł na prezent, który można wykorzystać podczas masturbacji, gry wstępnej czy samego stosunku.

Media

© 2013-2020 by SN2.EU