czwartek, luty 29, 2024
czwartek, 03 grudzień 2015 13:24

Volvo testuje kolejne samochody

Marka Volvo cały czas udoskonala swoje samochody. Wprowadza innowacje, wykorzystuje najnowsze technologie, które sprawiają, że samochody ciężarowe są w pełni dostosowane do potrzeb kierowców. Dzięki temu każdy z nas może cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą.

Co jest bardzo ważne dla zawodowych kierowców. Warto tutaj zwrócić uwagę na to, że marka testuje swoje samochody zarówno osobowe jak i ciężarowe. Największą popularnością cieszą się oczywiście testy ogromnych samochodów

ciężarowych, które odbywają się na żywo, na oczach kierowców – potencjalnych użytkowników tych samochodów. Nie są to zwykłe testy zderzeniowe, jakie znamy z programów telewizyjnych czy też pokazów innych marek samochodowych. Jest to swego rodzaju „sztuka”, a cała seria filmików „Live test” stała się już sławna na całym świecie. W czasie takich testów na żywo samochody poddawane są różnym zadaniom, które pokazują ich możliwości. Teraz testy powróciły – już 3 grudnia 2015 r. będzie można zobaczyć, co organizatorzy przygotowali dla najnowszego modelu marki – Volvo FMX.

Samochód prezentuje się naprawdę okazale, więc zadanie przed nim stawiane na pewno będą bardzo trudne. Reprezentanci marki potwierdzają, że będzie to najtrudniejszy test w historii całej serii filmików. Jeśli chcesz poczuć przedsmak tego wyjątkowego wydarzenia to zobacz poniższy filmik. Już sama jego atmosfera pozwala wyobrazić sobie trudność tego zadania.