sobota, 22 grudzień 2018 18:53

Pokaz fajerwerków na weselu

Ślub i wesele to uroczystość przeżywana w szczególny sposób jeden raz w życiu. Dlatego organizacja tej uroczystości powinna być perfekcyjna, a samo wesele powinno zapaść na długo w pamięci młodych i gości.

 

Organizacja wesela i ślubu to poważne przedsięwzięcie organizacyjne i logistyczne. Na ten jeden dzień wszystko musi być przygotowane w terminie i niezawodnie, drugiej szansy zazwyczaj nie ma. Przygotowania do ślubu można zaczynać jeśli ustalona jest data ślubu, to pierwsza sprawa do załatwienia, która może przysporzyć kłopotów. Niezależnie od tego, czy jest to ślub cywilny, czy konkordatowy (to również jest do ustalenia), terminy są odległe, przyszłym młodym małżonkom przyjdzie czekać kilka miesięcy, a nawet rok. Drugi problem pojawia się z salą weselną, bo te bywają rezerwowane z jeszcze większym wyprzedzeniem i zazwyczaj trzeba wpłacić zaliczkę. Jeśli te dwie sprawy mamy załatwione, to możemy zająć się pozostałymi.

Ślub i wesele organizują młodzi z pomocą rodziny, ale coraz częściej korzystają z pomocy konsultantów ślubnych (wedding plannerów). Zabiegane, zapracowane osoby nie mają czasu na samodzielna organizację ślubu i wesela, więc jest do dla nich dobre rozwiązanie, chociaż kosztowne. Za to jest gwarancja, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Trzeba tylko omówić scenariusz i zaplanować koszty, w tym także jakieś spektakularne wydarzenia, które spowodują, że wesele zostanie zapamiętane na długo.

Jednym z pomysłów na uatrakcyjnienie wesela są pokazy sztucznych ogni realizowane przez profesjonalne firmy z doświadczeniem i uprawnieniami. Tylko wówczas jest pewność, że pokaz pirotechniczny będzie bezpieczny i będzie wydarzeniem, które para młoda i goście zapamiętają na długo. Pokaz fajerwerków na weselu odbywa się wg indywidualnego scenariusza uzgodnionego z para młodą lub ewentualnie z konsultantem ślubnych, a w tle pokazu gra dobrze dobrana muzyka. Doświadczone firmy organizujące pokazy sztucznych ogni na weselach biorą pod uwagę wiele czynników, między innymi sposób aranżacji pokazu, teren, na którym odbędzie się pokaz (miejsce odpalania ładunków oraz miejsce dla publiczności). Wszystko po to, aby fajerwerki weselne były wspaniałym widowiskiem, a przede wszystkim dobrze widocznym dla gości. Bardzo często sztuczne ognie na weselu to niespodzianka dla gości, a nawet dla pary młodej, która zostaje zaskoczona propozycja odpalenia pierwszych ładunków (więcej - http://fajerwerki.art/).

Spektakularny pokaz plenerowy to nie jest jedyna atrakcja, którą mogą zapewnić firmy zajmujące się pirotechniką. Wodospady z iskier, kształty układane z płonących ogni, dym ścielący się po posadzce w czasie pierwszego tańca, ognisty szpaler prowadzący do tortu, to tylko niektóre pomysły na dodatkowe weselne atrakcje. Wszystko zależy do tego, jaki jest pomysł na wesele i jaka zasobność portfela. Dla mniej zamożnych są ognie do samodzielnego odpalenia, ale tych nie polecamy, ponieważ to za duże ryzyko. Profesjonalne firmy przygotowujące pokazy zabezpiecza teren, w tym także pod względem przeciwpożarowym. Zapewnia również bezwypadkowy przebieg pokazu pirotechnicznego, a sam pokaz organizowany przez specjalistyczna firmę zawsze będzie lepszy od samodzielnego odpalania rac.

© 2013-2020 by SN2.EU