środa, 25 październik 2017 09:20

Co powinno znaleźć się w prywatnej sex-aptece?

O udane życie seksualne dbamy na wiele sposobów – kusząca bielizna i gadżety to najczęściej spotykane akcesoria do zapewnienia sobie wielu przyjemnych chwil. Jednak oprócz nich, istnieją także specjalne środki, za pomocą których łóżkowe igraszki dadzą większe doznania i będą trwać dłużej. Oto, co warto mieć w swojej podręcznej seks-aptece.

Przedłuż chwile przyjemności!

Żele i lubrykanty to środki, które mogą mieć różnego rodzaju działanie. Głównym ich przeznaczeniem jest nawilżanie, jednak w zależności od składu mogą dawać także dodatkowe efekty. Na stronie sklepu eRozkosz nabędziesz żele intymne dla kobiet i mężczyzn, które opóźniają moment wytrysku – dzięki temu czas spędzony w łóżku może być znacznie dłuższy, dostarczając obojgu partnerom więcej niezapomnianych chwil. Większość z nich może być używana wraz z prezerwatywami, a wszystkie mogą być aplikowane bezpośrednio na penisa – co istotne, nie przeszkadza to w żaden sposób w seksie oralnym. Inne żele odpowiadają za wzmocnienie erekcji, zapewniając jednocześnie świetny poślizg i pielęgnację części intymnych.

Warto pomyśleć także o specjalnie przygotowanych zestawach, które zawierają preparaty dla niej i dla niego. W zestawach takich jak np. PlayWoman Gel + BigErection Gel znajdują się środki, które odpowiadają za wzmocnienie erekcji i opóźnienie wytrysku u mężczyzny oraz zapewniają doskonałe nawilżenie i silniejsze orgazmy u kobiety. Połączenie ich efektów wzniesie jakość odbywanych stosunków na zupełnie nowy, lepszy poziom!

Pastylki, kapsułki, tabletki

Osobna kategoria akcesoriów, które powinny znaleźć się w Twojej podręcznej, erotycznej apteczce, to tabletki, pastylki i kapsułki. Ich działanie jest podobne do żelów i lubrykantów, a różnica - w sposobie osiągania efektu. Żele wymagają rozsmarowania, podczas gdy środki medyczne należy zażyć odpowiednio wcześniej przed stosunkiem. Warto dodać, że wiele z nich polecanych jest do używania z lubrykantami różnego  rodzaju, co dodatkowo wzmacnia doznania oraz intensywność orgazmów. W kategorii tej znajdują się również płynne środki pobudzające, jak np. Hiszpańska Mucha.

Prezerwatywy to nie tylko zabezpieczenie!

Czym są prezerwatywy, to wie każda osoba dorosła. Ale nie każda zdaje sobie sprawę, że oprócz funkcji antykoncepcyjnej mają także dodatkowe działania, których efekty odpowiadają żelom i środkom medycznym, a także wprowadzają nowa jakość do stosunków – na przykład dzięki prążkom lub wypustkom dodatkowo stymulują kobiece miejsca intymne. Pozwala to na miłe zaskoczenie partnerki i wspólne przeżycie wielu bardzo intensywnych orgazmów!

© 2013-2020 by SN2.EU