środa, 11 wrzesień 2019 10:42

Jak dodać pikanterii w łóżku?

Fantazje erotyczne Fantazje erotyczne

Rutyna w związku może doprowadzić do nudy, a to z kolei wpłynąć na jakość wspólnego życia.

Z czasem prowadzi to do wypalenia i decyzji o rozstaniu. O związek zatem trzeba dbać cały czas i urozmaicać go. Ma to znaczenie praktycznie w każdej dziedzinie wspólnego życia, a zwłaszcza sfery erotycznej. Co można zatem zrobić, by wygonić nudę z sypialni i dodać pikanterii życiu intymnemu?

Szczera rozmowa o potrzebach – pierwszy krok ku zmianom

Jak się okazuje, wiele osób nie rozmawia ze swoimi partnerami o swoich potrzebach seksualnych. To często prowadzi właśnie do tego, że w sypialni gości rutyna, a czasem nawet zdenerwowanie czy lęk. Przez to pożycie nie układa się dobrze. A szczera rozmowa, mimo że trudna może pomóc rozwiązać wiele problemów, a także poznać oczekiwania drugiej osoby. W czasie takiej rozmowy można zwrócić uwagę na to, czego się oczekuje, co może sprawić przyjemność, a także czego nie chce się robić. Podzielenie się z partnerem swoimi pragnieniami może przyczynić się do tego, że życie erotyczne przeniesie się na zupełnie inny, lepszy poziom.

Realizacja fantazji erotycznych – odgrywanie scen

Większość osób ma różnego rodzaju fantazje erotyczne, w których odgrywa określone role np. pielęgniarki, lekarza czy stewardessy. Tego rodzaju fantazje, po rozmowie z partnerem można wcielić w życie. Tego rodzaju zabawy pozwalają na rozwinięcie wyobraźni erotycznej i są dobrym sposobem na lepsze poznanie potrzeb obu partnerów.

Czas na gadżety erotyczne

Sporo urozmaicenia w sypialni przyniesie także wykorzystanie różnego rodzaju gadżetów erotycznych. Osoby, które się ich wstydzą mogą zacząć od bardzo dyskretnych, np. lubrykantów poprawiających doznania erotyczne partnerów. Ciekawym rozwiązaniem są też prezerwatywy prążkowane i smakowe. Z czasem można sięgać po coraz odważniejsze gadżety. Takich produktów warto szukać w specjalizujących się w branży erotyczne sklepach np. kraina-doznan.pl. Gdzie oferowane są produkty bezpieczne i wysokiej jakości, a fachowa obsługa pomoże na każdym etapie składania zamówienia.

© 2013-2020 by SN2.EU