środa, 12 grudzień 2012 17:52

Detektywistyczny duet na CBS Drama

Czy zakonnica i ksiądz mogą wcielić się w role detektywów i rozwiązywać kryminalne zagadki? Okazuje się, że tak, a do tego potrafią to robić bardzo dobrze! Ich trzymające w napięciu przygody pokaże serial „Detektyw w sutannie” emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00 na kanale CBS Drama.

Powtórki będzie można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6.00 i 12.00, zaś na maraton z serialem zapraszamy w soboty od 16.00.
W tym uroczym serialu kryminalnym pojawia się nietypowy duet walczący z przestępczością: dobroduszny ksiądz Frank Dowling (Tim Bosley) oraz sprytna zakonnica Stephanie ‘Steve’ Oskowski (Tracy Nelson). Gdziekolwiek pojawi się ta para, ktoś pada trupem, a policja szybko oskarża o przestępstwo kogoś najbardziej podejrzanego. Ojciec Dowling i Steve znajdują jednak dobry powód, aby przyjrzeć się sprawie bliżej. Ksiądz Frank, choć wierzy w dobro w każdym człowieku, prędzej czy później doprowadzi prawdziwego zbrodniarza przed oblicze sprawiedliwości. Pomagająca mu siostra Steve wykaże się wieloma talentami – nie tylko umie wspinać się po dachach, ale i fechtować, nie tylko zna fach barmanki i krupierki, ale i opiekuna dzikich zwierząt…

Serial w znakomity sposób łączy w sobie elementy kryminalne, dramatyczne, a chwilami komediowe. Stanowi doskonałą odskocznię od współczesnych, coraz bardziej brutalnych i krwawych produkcji. Bohaterowie muszą co prawda rozwiązywać zagadki morderstw, ale jest to ukazane w dużo łagodniejszej konwencji, niż jest to robione obecnie. Co ciekawe, serialowa siostra Steve ma polskie korzenie! W jednym z odcinków mówi nawet w naszym ojczystym języku.

Serial „Detektyw w sutannie” w dni powszednie o godzinie 17.00 tylko na kanale CBS Drama!

© 2013-2020 by SN2.EU