poniedziałek, 21 listopad 2011 16:07

Istota Sportu vs Istota Elegancji

Na początku grudnia 2011 r. rusza nowa kampania reklamowa szwajcarskiej marki zegarków Atlantic. Na plakatach, w prasie, internecie, social media i na billboardach będzie można zobaczyć Krzysztofa Hołowczyca, ambasadora marki Atlantic, oraz promowany zegarek Skipper Chronograf.

Layou’t reklamy przedstawia mistrza kierownicy widzianego zza szyby jego sportowego auta: Hołowczyc skoncentrowany i zmobilizowany szykuje się do startu w kolejnym rajdzie. To, jakże plastyczne zobrazowanie emocji jest zasługą kunsztu Jacka Poręby, autora zdjęć w tej kampanii oraz jednego z najlepszych polskich fotografów świata mody.

Do tej pory promowany był elegancki model Power Reserve. Layou’t przedstawiał odzianego w elegancki, dopasowany ciemny garnitur i białą koszulę, wsiadającego do czarnego porsche mistrza kierownicy Krzysztofa Hołowczyca. W tle widniała kultowa dla wszystkich miłośników rajdów ulica Karowa w Warszawie. Ta kompozycja była również zasługą Jacka Poremby. – Claim naszych reklam w dwóch słowach, czyli niezwykle klarownie i czytelnie podkreśla przekaz marketingowy – mówi Jarosław Guzek, brand manager marki Atlantic.

– Chcemy podkreślić, że w ofercie marki Atlantic, każdy mężczyzna znajdzie model idealny  dla siebie. Od zegarków w bardzo eleganckich i prestiżowych, do tych, o mocno sportowym desig’nie. Niezmienna jest jednak wyjątkowa dusza Atlantica, która jest obecna w każdym z naszych zegarków, niezależnie od jego stylizacji.


© 2013-2020 by SN2.EU