środa, 30 maj 2012 12:36

Trzeci wymiar USB GOODRAM SPEED

Szybka wymiana danych przeznaczona jest nie tylko dla profesjonalistów. GOODRAM wprowadza do swojej oferty najnowszy model  USB 3.0 – GOODRAM Speed. Zastosowana technologia gwarantuje ponad 10.kronie szybszy transfer w porównaniu do standardowych rozwiązań a nowoczesna i wytrzymała obudowa zapewni jeszcze lepszą ochronę danych.

GOODRAM Speed to najnowsza propozycja firmy Wilk Elektronik, polskiego producenta pamięci marki GOODRAM. Nowoczesna, ergonomiczna obudowa pamięci, łączy w sobie tworzywo z wytrzymałym anodyzowanym aluminium zapewniając najwyższą ochronę zapisanych na nośniku danych

GOODRAM Speed to pendrive  skierowany do użytkowników oczekujących od nośnika pamięci najwyższych parametrów pracy oraz wysokiej pojemności -  podkreśla Wiesław Wilk , Prezes Wilk Elektronik SA – dzięki zastosowaniu szybkiego interfejsu 3.0 pamięć pozwala na przenoszenie oraz szybką wymianę dużej ilości zgromadzonych na niej danych, takich jak filmy w formacie HD , muzyka czy złożone pliki  graficzne. 

Zastosowany interfejs USB 3.0 ponad dziesięciokrotnie przewyższa parametry pamięci z interfejsem 2.0 umożliwiając  transfer na poziomie  120MB/s i 70MB/s. Dzięki temu GOODRAM Speed to  doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych zastosowań,  ale i nwszystkich użytkowników, dla których pamięci z interfejsem USB 2.0 nie są wystarczająco szybkie.

GOODRAM Speed, to już druga po modelu EDGE 3.0 pamięć z szybkim interfejsem USB 3.0 polskiej marki GOODRAM. Pendrive dostępny jest w wersji 32GB i 64GB i tak jak pozostałe produkty wytwarzane przez Wilk Elektronik SA, objęty jest wieczystą gwarancją producenta.

Więcej informacji na www.goodram.com

Wyświetlony 717 razy
© 2013-2019 by SN2.EU