środa, 30 maj 2012 20:33

Monitor AOC e2251Fwu z zasilaniem USB już dostępny

Monitor AOC e2251Fwu jest już dostępny w Polsce. Ten model Full HD o przekątnej 21,5 cala korzysta z jednego przewodu USB zarówno do odbioru sygnału, jak i do zasilania, przy poborze mocy zaledwie 8 W.
Doskonała mobilność dzięki USB

Innowacją modelu e2251Fwu jest zastosowanie pojedynczego przewodu USB, który służy jednocześnie do transmisji sygnału oraz do zasilania. Złącze USB eliminuje konieczność stosowania zasilacza, dzięki czemu monitor ułatwia korzystanie i łączność z różnego rodzaju urządzeniami. Laptop, MacBook, notebook, netbook czy tablet – do każdego z nich można z łatwością podłączyć monitor bez dodatkowych kabli.

Cienki, ekonomiczny, funkcjonalny

Supercienki model o proporcjach ekranu 16:9 z podświetleniem LED ma rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. Przy czasie reakcji tylko 5 ms i typowym kontraście 800:1, AOC e2251Fwu świetnie sprawdzi się nie tylko w pracy biurowej, ale z pewnością spełni wymagania doskonałego obrazu graczy i kinomanów.. Monitor wykorzystuje energooszczędne podświetlenie LED, a podczas typowej pracy zużywa tylko 8 W. Monitor ma przekątną 21,5 cala.

Monitor ma łatwą w demontażu podstawę, którą można zdjąć w kilka sekund. Bez niej model może służyć jako stylowa, dużą ramka cyfrowa lub ekran do prezentacji.

Z myślą o środowisku

Efektywność zużycia zasobów i oszczędność energii mają dla AOC bardzo duże znaczenie. Dzięki energooszczędnej technologii podświetlenia LED ten model spełnia wymagania wielu norm ochrony środowiska, jak ENERGY STAR 5.0 i EPEAT Silver. Jak wszystkie inne monitory AOC, także i e2251Fwu produkowany jest całkowicie bez użycia rtęci.

Monitor e2251Fwu jest kompatybilny z komputerami PC i Mac i jest już w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 778 zł.

Informacje o firmie AOC:
AOC jest jedną z najlepszych ogólnoświatowych marek na rynku monitorów. Zyskuje zaufanie coraz większych rzesz nowych użytkowników i dystrybutorów, ponieważ oferuje po konkurencyjnych cenach atrakcyjne wzorniczo, wysokiej jakości monitory, pierwszorzędny serwis i przyjazne dla środowiska produkty. Wyjątkowo szeroki asortyment monitorów komputerowych i monitorów z tunerem TV dotychczas zdobył liczne nagrody. AOC jest spółką zależną korporacji TPV Technology Limited, największego na świecie producenta paneli LCD.

www.aoc-europe.com
Wyświetlony 912 razy
© 2013-2019 by SN2.EU