wtorek, 02 kwiecień 2013 15:47

Technologia PowerSeal – do 10 lat więcej mocy w bateriach do zabawek Twojego dziecka

Wyczerpana bateria w autku lub lalce, krzyk i płacz malucha, sięgasz po zapasową baterię do szuflady i okazuje się, że ta… też jest wyczerpana! Większość baterii traci moc podczas przechowywania. Rozwiązanie? Baterie Energizer z technologią PowerSeal zachowują moc do 10 lat !

Najczęstszy problem z bateriami

Utrata mocy przez baterie podczas ich przechowywania jest problemem, na który użytkownicy baterii najczęściej zwracają uwagę .  Każdy rodzic doświadczył przykrej sytuacji, w której niesprawna bateria spowodowała smutek czy nawet płacz dziecka. Aby baterie utrzymały pełną moc podczas przechowywania, firma Energizer opracowała innowacyjną technologię PowerSeal, która sprawia, że baterie zachowują moc do 10 lat od daty produkcji1.

Trwałość baterii dzięki innowacyjnym rozwiązaniom konstrukcyjnym

Technologia PowerSeal zapewnia imponującą trwałość baterii podczas przechowywania dzięki zastosowaniu innowacyjnych  rozwiązań w konstrukcji baterii. Energizer wzmocnił i „uszczelnił” obudowę baterii w celu zapobieżenia utracie mocy oraz zmienił kształt bieguna dodatniego, co z kolei znacznie poprawiło wydajność baterii – energia w niej zawarta wystarcza na dłuższy czas.

Technologia PowerSeal jest stosowana w standardowych bateriach alkalicznych Energizer w rozmiarach AA oraz AAA.

Więcej informacji: http://www.energizer.eu/po/po/products/batteries/base_battery

© 2013-2020 by SN2.EU