czwartek, 31 styczeń 2013 20:51

Dobry początek wideorejestratorów Mio

Rejestratory samochodowe Mio MiVue dobrze wypadły w swoim pierwszym teście porównawczym. Mio MiVue 358 zajął pierwsze miejsce, zdecydowanie wyprzedzając pozostałe urządzenia. Redaktorzy podkreślili, że sprzęt Mio wyróżnia się na tle konkurencji m.in. jakością nagrywanych materiałów, intuicyjnością obsługi, kompaktową i estetyczną

konstrukcją. Test przeprowadziła redakcja portalu TECH.WP.PL

Pierwszy zbiorczy test samochodowych rejestratorów wideo, w którym wystąpił Mio MiVue 358, pokazał mocną pozycję i jakość produktu firmy MiTAC. MiVue jako jedyne było wyposażone w czujnik wstrząsów rejestrujący przeciążenia i siły działające na samochód. Również żaden z konkurentów nie posiadał czujnika ruchu, który pozwala na nagrywanie zdarzeń np. na parkingu, kiedy kierowcy nie ma w samochodzie. Doceniona została dobra jakość nagrywanych materiałów, między innymi możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości 1920x1080 pixeli oraz rejestrowanie dźwięku w systemie stereo.

W ocenie redakcji interfejs urządzenia jest czytelny, a ono samo jest intuicyjne w obsłudze. Podkreślono również dobrej jakości wykonanie sprzętu, a także wygodny uchwyt kamery. Dobre wrażenie zrobił także program MiVue Manager, który pozwala na oglądanie nagrań za pomocą komputera. W momencie odtwarzania nagranych filmów za jego pośrednictwem można na bieżąco obserwować zapis z czujnika wstrząsów.

Redakcja TECH.WP.PL przetestowała i porównała cztery modele rejestratorów samochodowych. Wideorejestrator Mio MiVue trafiły na polski rynek w grudniu 2012 roku. W tej chwili dostępne są dwa modele, Mio MiVue 338 i Mio MiVue 358.

© 2013-2020 by SN2.EU