czwartek, 31 styczeń 2013 18:20

Mała pamięć na wielkie uczucie!

Kwiaty, maskotki i walentynkowe kartki…nie daj się rutynie! Zaskocz swoją druga połówkę wyjątkowym upominkiem i zatrzymaj w pamięci najlepsze chwile! Limitowana edycja GOODRAM Piccolo to propozycja polskiego producenta pamięci USB nie tylko dla zakochanych! Miniaturowy pendrive sprawdzi się w codziennym użytkowaniu jak i w
ekstremalnych warunkach!

Polski producent pamięci marki GOODRAM, firma Wilk Elektronik SA  wszystkim (nie tylko) zakochanym przedstawia niecodzienną odsłonę pamięci GOODRAM Piccolo. Ten niewiarygodnie mały, bo mierzący zaledwie 2 cm pendrive, pomieści aż 32GB wspomnień, ulubionej muzyki bądź filmów na długo zachowując „w pamięci” walentynkowe emocje. Unikalny charakter pamięci podkreśla wyjątkowe limitowane opakowanie produktu, obok którego nikt, kto poszukuje (lub oczekuje) prezentu, nie przejdzie obojętnie. 

Limitowana wersja GOODRAM Piccolo to elegancki, miniaturowy nośnik danych, który może być bez przeszkód przenoszony w portfelu czy kluczach bądź na stale wpięty np. do laptopa czy radia samochodowego. 

Sprawdzi się wszędzie tam gdzie wielkość i kształt pamięci USB  ma szczególne znaczenie dla wygody użytkowania i bezpieczeństwa przechowywania danych. Zastosowana technologia CHIP ON BOARD sprawia, że GOODRAM Piccolo oprócz wymiarów i wagi ma także dodatkową zaletę: pamięć jest wodo i wstrząsoodporna gwarantując użytkownikowi jeszcze większy komfort pracy. 

Pamięć GOODRAM Piccolo w limitowanej wersji walentynkowej dostępna jest w pojemnościach 4, 8 ,16 i 32GB i tak jak pozostałe produkty marki GOODRAM objęta jest dożywotnią gwarancją producenta.

© 2013-2020 by SN2.EU