poniedziałek, 11 luty 2013 21:10

Stylowe walentynki z marką Remington

Walentynki to czas randek i miłosnych wyznań. W takiej chwili zarówno kobietom, jak i mężczyznom zależy na tym, by świetnie Z produktami marki Remington – lokówką Keratin Therapy i golarką Black Diamond – podkreślenie urody i stworzenie pożądanego wyglądu jest możliwe w domowym zaciszu. Święto zakochanych to także moment, w którym chcemy podkreślić moc swoich uczuć, obdarowując bliskie sercu osoby.

Oba produkty są doskonałym pomysłem na walentynkowy prezent. Dzięki nim twoja kobieta i twój mężczyzna odmienią swój wygląd i poczują się wyjątkowo.

Romantyczne loki

Delikatne loki dodają seksapilu. Lekko zakręcone pasma nadają fryzurze objętości i sprawiają, że włosy wyglądają bardzo naturalnie. To idealna fryzura nie tylko na romantyczne spotkanie lub kolację we dwoje, to także jeden z najmodniejszych trendów w tym sezonie. Lokówka Keratin Therapy Pro CI8319 pokryta powłoką Advanced Keratin Ceramic nasyconą odżywką z keratyną nadaje lokom lekkość, sprężystość i zdrowy wygląd. Podczas stylizacji keratyna wygładza i nawilża włosy, jednocześnie chroniąc je przed wysoką temperaturą. Powłoka ceramiczna pokryta turmalinem sprawia, że lokówka gładko przesuwa się po włosach, nie niszcząc ich, a powłoka antystatyczna i funkcja jonizacji zapobiegają elektryzowaniu się włosów podczas modelowania. Lokówka posiada 5- stopniową regulację temperatury. Maksymalnie nagrzewa się do 210°C, dzięki czemu stworzenie loków nie wymaga dużo czasu.

Urządzenie jest dostępne w komplecie z luksusowym etui odpornym na wysokie temperatury.
Sugerowana cena detaliczna – 199 złotych.

Pociagająca gładkość

Zadbany mężczyzna z gładko ogoloną twarzą lub wypielęgnowanym zarostem przyciąga kobiece spojrzenia nie tylko w walentynki. Jednak w tym dniu każda kobieta doceni nienaganny wygląd swojego partnera. Golarka rotacyjna Black Diamond R715 zapewnia perfekcyjnie gładkie rezultaty. Dzięki technologii Czarnego Diamentu sprawia, że skóra po goleniu jest jeszcze gładsza i, co najważniejsze, niepodrażniona. Idealnie gładki efekt jest możliwy dzięki powłoce Diamond Like Carbon, która posiada strukturę zbliżoną do diamentu, co sprawia, że jest twarda i bardzo odporna na ścieranie. Ponadto gwarantuje o czterysta procent lepszy poślizg w porównaniu do wcześniejszych modeli golarek rotacyjnych Remington. Dzięki technologii Flex&Pivot 3 niezależne, poruszające się we wszystkich kierunkach głowice z podwójnymi pierścieniami tnącymi delikatnie przylegają do skóryi idealnie dopasowują się do konturów twarzy. Dodatkowo golarka posiada trymer do stylizacji zarostu.

W sprzedaży dostępna w eleganckim etui.
Sugerowana cena detaliczna – 529 złotych.

Wyświetlony 395 razy
© 2013-2019 by SN2.EU