sobota, czerwiec 22, 2024
czwartek, 05 kwiecień 2012 15:51

Syreni Śpiew wódki J.A. BACZEWSKI

Spojrzeć na świat z nowej i wypełnionej artystyczną swobodą perspektywy. Wspaniale się bawić i czerpać z życia to, co najlepsze. Dla hedonistów, trendsetterów, ludzi pozytywnych, dla wszystkich, którzy kochają żyć, tworzyć i bawić się! To z myślą o nich marka J.A. BACZEWSKI i magazyn SOUL w Syrenim Śpiewie stworzyli niezapomniane wydarzenie, które jeszcze długo pozostanie w pamięci.

Pierwsza impreza z cyklu SOUL MUSIC rozpoczęła się  24 marca 2012 r. o godzinie 20:00 i trwała do białego rana. Klub Syreni Śpiew tętnił rytmami muzyki na żywo w klimacie lat 60-tych. J.A. BACZEWSKI i Soul Magazine zadbali o wyśmienitą zabawę tłumnie przybyłych gości. Wśród nich można było dostrzec znanych i lubianych m.in.: Michała Piróga, Annę Czartoryską z partnerem Michałem Niemczyckim oraz jednego z najbardziej cenionych polskich projektantów mody Dawida Wolińskiego.

Warto wspomnieć o miejscu, w którym odbyła się tak porywająca impreza. Syreni Śpiew to magiczna, modernistyczna perełka powojennej architektury. Klimat bigbandowej muzyki i eleganckiego retro wnętrza idealnie pasował do konwencji tego wydarzenia. Wszyscy goście bawili się znakomicie.

Z uśmiechem pozowali do zdjęć delektując się wódką J.A. BACZEWSKI, która była serwowana przez ambasadorki marki ubrane w czarne, niezwykle kobiece sukienki w stylu lat 20-tych, ozdobione efektownymi sznurami pereł. Wydarzenie odbyło się pod hasłem „JEST SOUL, JEST IMPREZA”.