wtorek, 02 październik 2012 11:51

Twardziele ostro grają

Stuprocentowy facet nie zadowala się tym co ma. Ciągle chce więcej - wolności, niezależności, pieniędzy. Gra ostro, bo wie że nie dostanie drugiej szansy. Ale nie czeka na spadek po cioci z Ameryki, tylko pomaga szczęściu i gra na loterii! Teraz wygrać można łatwiej i więcej, ponieważ Wilkinson przygotował akcję promocyjną „6 zł na lotta gratis”. Przy zakupie produktu oznaczonego stickerem otrzymasz 6 zł na zakup dowolnych losów lott na www.globlotto.com/promocja, do wykorzystania w narodowych megakumulacjach na całym świecie.

Według najnowszych szacunków w gry typu lotta gra w Polsce 67% dorosłych, którzy wiedzą, że nie wolno zlekceważyć szansy, jaką daje akcja Wilkinson. Twardziele będą wiedzieli jak ją wykorzystać, a liczby do skreślenia w loterii wybiorą podczas porannego golenia.

Teraz przed Tobą otwierają się wszystkie megakumulacje na całym świecie? Możesz grać o najwyższe stawki bez wychodzenia z domu i stania w kolejce do kolektury. Taką możliwość masz z Wilkinson! Kupując produkty oznaczone naklejkami „6 złotych na lotta gratis” masz szansę zawalczyć o wielkie pieniądze. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz dostępny na stronie:  www.globlotto.com/promocja i podasz unikatowy kod z opakowania produktu, a otrzymasz 6 złotych do wykorzystania na narodowe loterie.

Globlotto to internetowy system umożliwiający łatwą i bezpieczną grę w największych loteriach świata. To szansa wygranej w jednej z 12 oficjalnych loterii narodowych. Można zagrać w loterie m. in. z USA, Francji, Hiszpanii, Polski, Czech i Wielkiej Brytanii. W Polsce ponad 1 800 szczęśliwców sięgnęło już po wygraną. Aktualna największa kumulacja to 16 000 000 euro w loterii Eurojackpot. Najbliższe losowanie odbędzie się już 5 października br.

Akcja promocyjna Wilkinson już trwa. Kupony można wykorzystać aż do czerwca 2013 roku. Promocją objęte są wybrane maszynki jednoczęściowe, systemowe, wkłady oraz kosmetyki marki Wilkinson.

Najlepszymi maszynkami jednoczęściowymi Wilkinson są maszynki z linii Xtreme3, zapewniające komfort golenia maszynką systemową w cenie maszynki jednoczęściowej. Xtreme3 posiadają 3 elastyczne ostrza na ruchomej główce umożliwiające dokładne golenie szybko, łatwo i bez podrażnień. Quattro Titanium Precision to pierwsza na świecie maszynka systemowa do golenia na mokro z trymerem, która goli, modeluje i przycina zarost.

Więcej informacji o produktach i aktywnościach Wilkinson znajdziesz na www.facebook.com/WilkinsonPolska oraz na www.wilkinson-sword.pl/ .

Kupony z promocji „6 zł na lotta gratis” rejestruje się na: www.globlotto.com/promocja

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!

 

© 2013-2020 by SN2.EU