czwartek, lipiec 18, 2024
poniedziałek, 09 czerwiec 2014 21:44

Jeździsz na dwóch kółkach?

Opony Bridgestone Battlax S20 Opony Bridgestone Battlax S20

Dla wszystkich właścicieli jednośladów firma Bridgestone przygotowała specjalną promocję opon Battlax. Do 30 września 2014, wybierając komplet nowych opon motocyklowych Bridgestone Battlax, każdy kupujący może otrzymać nagrodę w postaci karty przedpłaconej o wartości 20€. Objęte promocją sportowe

modele Battlax S20 i S20EVO oraz turystyczne T30 i T30GT należą do cieszących się największą popularnością wśród entuzjastów szybkiej jazdy motocyklem.

Opony Battlax S20 to jedne z najbardziej zaawansowanych opon sportowych Bridgestone, wykorzystujące rozwiązania rodem z wyścigów MotoGP. Gwarantują one doskonałe osiągi i precyzyjne sterowanie, także na mokrej nawierzchni. Opatentowana mieszanka Bridgestone zapewnia doskonałą przyczepność na zakrętach oraz szybką reakcję na hamowanie i przyspieszanie, dzięki czemu jazda staje się bardziej płynna. Ich ulepszony odpowiednik model S20 EVO pozwala na jeszcze szybszą i pewniejszą jazdę, wyznaczając nowe granice osiągów maszyny.

Z kolei modele Battlax T30 i T30GT to opony, dzięki którym kierowca może na nowo poczuć prawdziwą satysfakcję z jazdy. Zapewniają wysoki komfort poprzez pochłanianie drgań powstałych w wyniku nierówności na drodze, czyniąc jazdę wyjątkowo komfortową nawet na długich dystansach. Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa, stabilności i precyzyjnemu prowadzeniu na mokrej i suchej nawierzchni, opony Battlax Sport Touring zyskały zaufanie setek kierowców.

Sezon motocyklowy już w pełni! Zadbaj o swoją maszynę i swoje bezpieczeństwo. Kup opony, zarejestruj się na www.bridgestonecard.eu/pl i odbierz kartę MasterCard! Środki znajdujące się na karcie można wykorzystać na dowolny cel, w każdym miejscu oznaczonym logo MasterCard. Kwota transakcji zawartej w Polsce zostanie automatyczna przeliczona na złotówki po aktualnym kursie euro.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce