piątek, luty 23, 2024
środa, 24 lipiec 2013 17:37

Bank Ci odmawia kredytu na auto?

Czy kredyt samochodowy bez zaświadczeń to naprawdę najlepsza metoda na zdobycie dużych pieniędzy koniecznych do nabycia samochodu? Czy nie lepiej by było zaciągnąć skromny kredyt gotówkowy w jakimkolwiek banku?  Okazuje się jednakże, że jest to jak najbardziej słuszna droga w celu uzyskania pieniędzy potrzebnych na kupno pojazdu.
W większości sytuacji niekoniecznie każdy kredyt gotówkowy będzie się dało spożytkować na kupno auta, ponieważ nie każdy kredyt udzielany jest na dobrowolny cel. Czasem też zdecydowanie się na właściwy kredyt samochodowy zwyczajnie bardziej się opłaca, ponieważ wówczas można liczyć na bardziej sprzyjające warunki oraz dostosowanie parametrów kredytu do personalnych potrzeb.
A co gdy bank odmawia?

Co jednak zrobić w przypadku, kiedy pojazd jest bardzo potrzebny, a bank odmówił udzielenia odpowiedniego zobowiązania? Wówczas jedynie pożyczka na samochód bez bik może nas uratować. Przybywając do placówki parabankowej liczyć można dość często na o wiele wyrozumialsze postępowanie dotyczące kredytu finansowego, niż w przypadku tradycyjnej bankowości. Nie musowo wówczas okazywać się zaświadczeniami potwierdzającymi dochody, co nie tylko upraszcza sprawę otrzymania kredytu, ale również i znacząco skraca czas wymagany do otrzymania pieniędzy. W większości sytuacji procedury są zawężone do absolutnego minimum, z tego też powodu pieniądze mogą wpłynąć na konto pożyczkobiorcy jeszcze w ciągu tego samego dnia. Stąd też trzeba pomyśleć nad produktami kredytowymi w oddziałach parabankowych.
Kredyt na samochód bez formalności

Coraz więcej osób decyduje się na takiego typu formy zadłużenia, bowiem jest to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów. Rynek pożyczek motoryzacyjnych do niedawna był bardzo zaniedbany i wymagał dużej ilości formalności, jakie przecież można w odpowiedni sposób ograniczyć. Kredyty samochodowe bez zaświadczeń udostępniane są naturalnie tak samo dla klientów indywidualnych, jak też i dla klientów biznesowych.

Należy więc już teraz przejrzeć ciekawe oferty w konkretnych placówkach pozabankowych i postarać się znaleźć korzystną ofertę. Z pewnością będzie to dobra decyzja, której nie będzie się w przyszłości żałowało. Co warto jednak zaznaczyć instytucje pozabankowe dają kredyty osobm, które nie mogą ich uzyskać w bankach, ale… no właśnie, ale jest to obwarowane dodatkowymi opłatami oraz bardzo wysokim oprocentowaniem, które w banku nigdy nie występuje. Niestety jest to cena jaką musimy zapłacić za to, że pożyczkodawca podejmie ryzyko udzielając nam pożyczki. adam-borowcowy http://www.16ton.pl/