czwartek, 12 grudzień 2013 17:29

To Ty tworzysz magię Świąt!

Jedyny moment w roku, który sprawia, że czas zwalnia, zapominamy o codziennych troskach, a w naszych domach gości uśmiech i radość. Magia Bożego Narodzenia – po prostu uwielbiamy ją. Ten czas nie tylko pozwala nam być razem z bliskimi, ale daje też wyjątkową okazję do przekazania ludziom jednego szczególnego „podarunku” - ŻYCZLIWOŚCI. To właśnie do tych wszystkich drobnych gestów wywołujących uśmiech na twarzach obdarowanych, zachęca w tym roku Coca-Cola w swojej nowej świątecznej kampanii. 

Święta to czas, kiedy ludzie bardziej niż w jakimkolwiek innym momencie roku chcą poczuć emocje – radość, miłość, szczęście. Wyjątkowa bożonarodzeniowa atmosfera nastraja pozytywnie i skłania do drobnych, przyjaznych gestów. Może być to pomoc w przeniesieniu ciężkiej torby czy przytrzymanie drzwi naszemu sąsiadowi. Czyli zwykła i dobrze wszystkim znana życzliwość. Okazuje się jednak, że ma ona niesamowitą siłę i dla wielu może się stać prywatnym gwiazdkowym cudem. Każdy z nas może go nie tylko doświadczyć, ale przede wszystkim obdarować nim bliskich. Nie ważne kim jesteś, gdzie mieszkasz i co robisz – Twoja życzliwość może stać się najpiękniejszym prezentem. Właśnie do takich działań zachęca nowa świąteczna kampania Coca-Coli, której bohaterami są zwykli ludzie, których codziennie spotykamy na swojej drodze. Ojciec, który wyjątkowo pozwala synowi poprowadzić samochód. Młody piłkarz, schodzący z boiska by jego kolega miał szansę zagrać w meczu.

- Dzielenie się radością to jedna z podstawowych wartości maki Coca-Cola. Dlatego nie mogło jej zabraknąć w tegorocznej świątecznej kampanii, którą realizujemy pod hasłem „Ja też w Ciebie wierzę”. Chcemy zachęcić wszystkich do wzajemnego okazywania i przekazywania życzliwości. Nie musi być to coś dużego. Liczy się fakt, że pragniemy komuś sprawić przyjemność. Niczym święty Mikołaj, który na te kilka chwil pozwala nam przejąć swoją rolę. – tłumaczy Urszula Szymczyk, kierownik marki Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

Kampania rusza 24 listopada, a jej premiera odbędzie się na facebookowym profilu marki Coca-Cola. Poza obecnością w social media, spot będzie także można obejrzeć w głównych stacjach telewizyjnych. Na butelkach natomiast pojawi się limitowana edycja świątecznych etykiet.

Pamiętaj – to Ty tworzysz magię Świąt!

Wyświetlony 1041 razy
© 2013-2019 by SN2.EU