środa, 30 marzec 2016 12:33

Krem do skóry naczynkowej podstawą codziennej pielęgnacji

Cera naczynkowa to jeden z poważniejszych problemów, jaki dotyka kobiety w różnym wieku, wymagający szczególnej staranności i stosowania specjalistycznych kosmetyków, które zredukują widoczność naczynek na twarzy i zahamują rozwój choroby.

Krem na rozszerzone naczynka powinien być dobrany stosownie do skali występującego problemu oraz do konkretnych potrzeb skóry twarzy. Bioderma stworzyła więc serię kosmetyków, które nie tylko pozwalają sobie poradzić z problemem skóry naczynkowej, ale także dbają o prawidłową pielęgnację wrażliwej cery, ona to bowiem najczęściej towarzyszy kłopotliwemu pękaniu naczynek.

Seria kremów i podkładów do skóry naczynkowej Biodermy zapewnia codzienną specjalistyczną pielęgnację każdego typu cery, począwszy od przesuszonej, czy nadwrażliwej, na normalnej i mieszanej skończywszy. Jednak przede wszystkim każdy krem na naczynka działa na główną przyczynę występowania choroby, czyli nadmierny wzrost śródbłonka naczyniowego, który z jednej strony jest czynnikiem tworzenia sieci naczyń krwionośnych, ale z drugiej – powodem zwiększonej przepuszczalności naczyń włosowatych, a co za tym idzie, ich wrażliwości.

Zarówno krem Sensibio AR, jak i Sensibio AR BB oparte są na innowacyjnej formule Rosactiv, która oddziałuje bezpośrednio na ów zbyt duży czynnik wzrostu i w odczuwalny sposób wzmacnia kondycję naczyń włosowatych. Kobiety stosujące krem do skóry naczynkowej Biodermy mogą więc już w krótkim czasie zaobserwować zmniejszoną widoczność zaczerwień i tak zwanych „pajączków na twarzy”, a regularne stosowanie kosmetyku pozwala zapobiegać nawrotom choroby.

Wspomniane kremy skutecznie pielęgnują każdy typ cery wrażliwej, zapewniając  kompleksową odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry twarzy. To właśnie ta funkcja ochronna wyróżnia kremy na naczynka Sensibio spośród innych kosmetyków. Specjaliści marki wiedzą bowiem, że redukcja objawów chorobowych jest tak samo istotna jak wzmocnienie kondycji skóry, by sama mogła bronić się przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, które dodatkowo osłabiają naczynia włosowate.

Reasumując, stosowanie wysokiej jakości dermokosmetyków do skóry naczynkowej to element konieczny w codziennej pielęgnacji cery wrażliwej-naczyniowej, a także uzupełnienie bardziej zaawansowanej kuracji dermatologicznej, którą zaleci lekarz. Formuła kremów ogranicza objawy i rozwój choroby, wzmacnia funkcje ochronne naskórka, a także łagodzi podrażnienia związane z negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego.

Wyświetlony 2228 razy
© 2013-2020 by SN2.EU