sobota, czerwiec 15, 2024
czwartek, 05 luty 2015 15:09

Konkurs Walentynkowy z empik.com

Walentynkowy konkurs z empik.com Walentynkowy konkurs z empik.com

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Święta Zakochanych zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do rozdania mamy debiutanckie płyty amerykańskiej wokalistki Meghan Trainor ze słynnym już hitem „All About That Bass”!

5 milionów sprzedanych singli na iTunes, 12 milionów streamów na Spotify, najczęściej grany utwór w europejskich radiach, #1 na Billboard TOP100, nominacja do nagrody MTV za w kategorii „Najlepsza Piosenka z Przesłaniem”… Nie ma chyba osoby, która nie słyszała „All About That Bass” – oficjalnie najpopularniejszej świata w ostatnich miesiącach.


21-letnia Amerykanka Meghan Trainor nie spoczęła na laurach i na początku stycznia 2015 wydała swoją debiutancką płytę – album o wdzięcznym tytule „Title (Tytuł)”. Promuje go - oprócz „All About That Bass” - najnowszy singiel wokalistki „Lips Are Moving” w klipie do którego pojawia się cała plejada wpływowych celebrytów i blogerów.

Do rozdania w naszym walentynkowym konkursie mamy 5 debiutanckich albumów Meghan Trainor!Aby wygrać i sprawić sobie samemu lub osobie bliskiej naszemu sercu Walentynowy upominek w postaci tego bestsellerowego krążka wystarczy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie zawierające odpowiedź na pytanie „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać debiutancki album Meghan Trainor?”

Potrzebujesz inspiracji? Przesłuchaj fragmentów wszystkich utworów z płyty tutaj: http://www.empik.com/title-meghan-trainor,p1104841137,muzyka-p,p1104841137,muzyka-p

Na zgłoszenia czekamy do 14 lutego 2015 roku.

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 5 laureatów – każdy z nim otrzyma płytę.

Powodzenia!