czwartek, 05 marzec 2015 12:59

Zawalcz o Wielki Szlem

Konkurs Stock Konkurs Stock

Tenis – gra królów i wyższych sfer. Rozgrywany na francuskich i brytyjskich dworach królewskich, uwielbiany przez angielskich lordów i bardzo szybko wprowadzony do życia socjety skupiającej się wokół licznych country klubów. Do dziś uważany za sport elitarny i prestiżowy, a uczestnictwo w najważniejszych wydarzeniach tenisowych należy do dobrego tonu.


Londyńska dzielnica Wimbledon w 1877 zasłynęła z pierwszego wielkiego turnieju tenisowego, który nosi miano najstarszego na świecie i jest częścią tzw. Wielkiego Szlema – międzynarodowego tenisowego święta. Każdego roku zawody te są najbardziej wyczekiwanymi w tej królewskiej dyscyplinie.

Najbliższy turniej już w czerwcu. O bilety coraz trudniej, ale producent Stock Prestige Vodka zarezerwował 5 gorących miejsc na mecz otwarcia na kortach Wimbledonu.

Żeby zając jedno z nich wystarczy wziąć udział w konkursie. A po ekscytującym meczu zwycięzcy spędzą 3 dni zwiedzając Londyn, miasto które nigdy się nie nudzi.

Zabawa trwa od 1 marca do 30 kwietnia. Aby wziąć w niej udział wystarczy kupić w tym terminie butelkę Stock Prestige lub Stock Prestige smakową o dowolnej pojemności, zachować dowód zakupu i wysłać, poprzez formularz konkursowy (np. na https://stockprestige.pl/wielkiszlem/), zdjęcie butelki Stock Prestige na tle kojarzącym się z prestiżem.

Wielki Szlem to impreza, którą trudno przecenić. Warto choć raz przyjrzeć się z bliska największym gwiazdom królewskiego sportu i pokibicować zawodowcom światowego formatu. Wystarczy zawalczyć o bilet w konkursie!

Wyświetlony 898 razy
© 2013-2020 by SN2.EU