sobota, czerwiec 15, 2024
wtorek, 07 październik 2014 10:01

Wygraj bilety na Desperados Endless Night Party

Kolejna impreza sponsorowana przez markę Desperados, Endless Night Party, już za 3 tygodnie, 25 października 2014 r. Większość szczegółów imprezy wciąż pozostaje tajemnicą, a na walkę o to, aby znaleźć się wśród kilku tysięcy wybrańców, którzy doświadczą tego niezwykłego wydarzenia, czasu coraz mniej. Jedyny sposób, aby zdobyć zaproszenie, to udział w konkursie na facebookowym profilu Desperadosa, którego zadaniem jest wyłonienie elity polskich imprezowiczów.

Dzika noc bez końca

Prawdziwi fani dzikiego szaleństwa bawią się wszędzie, gdzie dyktuje im natchnienie – przewidywalne klubowe imprezy nie są dla nich. W nieustannym odkrywaniu nowych wymiarów imprezowania wspiera ich Desperados – piwo o smaku tequili, które niezmiennie budzi w ludziach instynkt szalonej zabawy. Imprezy pod szyldem Desperadosa już od pierwszej edycji w 2010 r., zaskakują kreatywnością i fantazją, wprowadzając uczestników w świat nowych doznań.

W tym roku piąta edycja dzikiej imprezy startuje w Warszawie jako Endless Night Party i będzie prawdziwym sprawdzianem nawet dla mistrzów imprezowania spod znaku piwa o smaku tequili. Tego wieczoru czas się zagubi w przestrzeni, a bogowie imprezy będą musieli udowodnić własną nieśmiertelność. 25 października 2014 r. to noc cofających się zegarów i niezwykłych atrakcji, która dzięki Desperadosowi będzie trwała bez końca.

Zabawa wśród bogów imprezowania

Na party spod znaku Desperadosa nie można kupić biletów, bo imprezowanie w tym stylu nie jest dla wszystkich. Zaproszenia zdobywa się w konkursach, w których fani Desperadosa udowadniają, że należą do imprezowej elity i są obdarzeni imprezowym instynktem w stopniu wyższym, niż normalni śmiertelnicy.

Aby znaleźć się wśród wybrańców, trzeba udowodnić najwyższe imprezowe kompetencje, wśród których umiejętność latania jawi się jako jedno z łatwiejszych wyzwań na liście imprezowych misji Desperadosa. Niezależnie od wyboru, ważne, aby sprostać mu w absolutnie unikalny sposób, bo tylko wtedy ma się szansę na przeżycie tej niesamowitej nocy.

Na decyzję, czy startować, nie ma zbyt wiele czasu. Konkurs trwa do 10 października 2014 r. i wciąż wszyscy zapaleni imprezowicze mają szansę. Party missions – wyzwania Desperadosa – do odkrycia na www.desperados.com