czwartek, 06 listopad 2014 17:02

Wygraj podróż niezwyczajną! Zabierz przyjaciół w podróż życia do Finlandii!

Konkurs Finlandia Vodka Konkurs Finlandia Vodka

Już dziś rusza konkurs #Kierunek Finlandia, sygnowany marką Finlandia® Vodka. Wystarczy kupić wódkę Finlandia® Vodka i na stronie www.kierunekfinlandia.pl opisać swoją najbardziej niezwyczajną imprezę, by wziąć udział w grze o wyjazd do Finlandii! Dwie osoby będą mogły zabrać aż trójkę swoich przyjaciół w prawdziwie zimową przygodę za koło podbiegunowe. Dodatkowo, każdego tygodnia, na autorów najlepszych zgłoszeń czekają specjalne zestawy imprezowe! 

Bezkresne, białe pejzaże, sporadycznie poprzecinane drogami, gdzieniegdzie poutykane domostwami… Lasy, jeziora, nieskazitelnie czysta woda i niezwykle przejrzyste powietrze. Poczucie niesamowitej przestrzeni i wolności. Na horyzoncie wyprawa psim zaprzęgiem, łowienie ryb w przeręblu, wywierconym własnoręcznie na środku zamarzniętego jeziora, jazda skuterem przez ośnieżone góry, a po pełnym wrażeń dniu - wieczór w saunie. To i wiele więcej to tylko przedsmak niezwyczajnej wyprawy na Północ. Któż z nas nie marzy o tym, aby poczuć smak prawdziwej, zimowej przygody?

O Finlandii każdy wie, że leży na północy Europy. Dla bardziej wnikliwych nie jest tajemnicą, że jest to kraj lasów i jezior. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę,
że w Finlandii podczas białych nocy słońce świeci przez blisko 2,5 miesiąca,
około 70 % powierzchni pokrywają lasy, 10 % stanowią zaś wody, które tworzą gęstą sieć ponad 185 000 jezior, a w samym kraju znajdziemy więcej saun niż samochodów.

Teraz każdy ma niepowtarzalną okazję, aby wygrać podróż niezwyczajną i poznać bogactwo Finlandii. Już dziś rozpoczyna się konkurs o dwie główne nagrody w konkursie #Kierunek Finlandia, prowadzonym pod marką Finlandia® Vodka. Aby wziąć w nim udział należy kupić jeden z produktów marki Finlandia® Vodka, zachować paragon i zalogować się na stronie www.kierunekfinlandia.pl.

W ramach zgłoszenia wystarczy opisać swoją najbardziej niezwyczajną imprezę.

Co tydzień wybieranych będzie 5 najlepszych propozycji, które wyróżnione zostaną specjalnymi zestawami imprezowymi. Ze wszystkich nagrodzonych odpowiedzi nadesłanych do 31 stycznia 2015 r. jury wybierze dwa najlepsze opisy. Ich autorzy będą mogli zabrać w marcu 2015 roku troje swoich przyjaciół w podróż życia do Finlandii.

Warunki i regulamin konkursu #Kierunek Finlandia można znaleźć na stronie: http://www.kierunekfinlandia.pl/regulamin.pdf

Wyświetlony 4895 razy
© 2013-2019 by SN2.EU