sobota, czerwiec 15, 2024
poniedziałek, 01 grudzień 2014 15:23

Kokurs: świąteczne hity z empik.com pod choinkę

Konkurs Sn2 i Empik.com Konkurs Sn2 i Empik.com

 Z okazji zbliżających się świąt przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są świąteczne bestsellery jednego z największych sklepów internetowych w Polsce – empik.com.

Do rozdania w naszym przedświątecznym konkursie mamy:

- 5 debiutanckich płyt „Louder” Lei Michele - śpiewającej aktorki znanej z pierwszoplanowej roli „Rachel” w serialu GLEE


- 5 DVD z komedią „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął” - filmową wersję bestsellerowej powieści Jonasa Jonassona, okrzykniętą przez amerykańskich krytyków nowym „Forrestem Gumpem”

Aby wygrać i sprawić sobie lub dowolnie wybranej przez nas osobie prezent w postaci tego bestsellerowego pakietu świątecznego wystarczy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie zawierające odpowiedź na pytanie „Kto jest reżyserem filmu „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”?

Podpowiedzi szukajcie na stronie:http://www.empik.com/stulatek-ktory-wyskoczyl-przez-okno-i-zniknal-herngren-felix,p1102036786,film-p

Na zgłoszenia czekamy do 14 grudnia 2014 roku.

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 5 laureatów – każdy z nim otrzyma płytę oraz film.