piątek, 29 listopad 2019 16:41

Sklep skandynawski, czyli sposób na przytulne i funkcjonalne mieszkanie

Sklep skandynawski Sklep skandynawski

Styl skandynawski we wnętrzach już od kilku lat zachwyca wielu Polaków. Wszystko dlatego, że na pierwszym miejscu stawia on elegancką prostotę, a zarazem prawdziwą funkcjonalność wnętrz. Dominują w nim jasne kolory oraz wykorzystanie naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna. Tak powstałe wnętrza są przytulne i po prostu piękne.

Aranżacje w stylu skandynawskim

Aby należycie urządzić swój dom czy mieszkanie w stylu skandynawskim, należy znaleźć miejsce, w którym znajdzie się najlepszej jakości meble i inne elementy wyposażenia. Takim miejscem będzie na pewno sklep skandynawski, gdzie znajdzie się rzeczy oryginalne, starannie wyselekcjonowane i od skandynawskich projektantów. Będą to znane na całym świecie fotele, a także minimalistyczne w swojej formie szafki i komody. W odpowiednim sklepie znajdzie się również duże, proste, drewniane stoły, do których dopasuje się krzesła w stylu scandi. Ich siedziska mają najczęściej ciekawe kształty i kolory, dzięki czemu są elementem kontrastowym w dość stonowanym kolorystycznie pomieszczeniu. Aranżacja salonu w stylu skandynawskim będzie opierać się na dużych i miękkich sofach oraz fotelach, a także stolikach kawowych. Wśród dodatków w stylu skandynawskim królować będą pledy oraz poduchy.

Skandynawski design

Wnętrza urządzane w tym stylu maluje się najczęściej na biało, niekiedy też w jasnych odcieniach szarości lub błękitu. Do tego dobiera się meble: białe lub w barwach naturalnego drewna. Jednakże do stworzenia przytulnej atmosfery w stylu skandynawskim w swoim domu, posłużą nie tylko kolory i meble, ale też różnego rodzaju dodatki. Mają być one utrzymane w duchu minimalizmu, ale zarazem stanowić ozdobę dla danego pomieszczenia. W sklepie skandynawskim można odnaleźć: tkaniny, lampy, ceramiczne wazony, produkty dla dzieci, a także rzeczy do kuchni (naczynia, chlebaki, pojemniki kuchenne). Stawiając na aranżację skandynawską i artykuły kupione w dobrym sklepie, można mieć pewność że dom zostanie urządzony ze smakiem, w sposób niepowtarzalny i elegancki. Do takiego domu będzie po prostu miło wracać.

Artykuł powstał we współpracy z https://www.casabianca.pl

© 2013-2020 by SN2.EU