wtorek, 14 kwiecień 2020 21:44

Drukujemy zdjęcia na płótnie

Galeria druku Galeria druku

Zdjęcia potrafią zatrzymać dany moment i to właśnie z tego powodu robimy ich tak wiele. Dzięki nowoczesnym technologiom możliwe jest drukowanie zdjęć na płótnie, co sprawia, że stają się one pięknymi i personalizowanymi obrazami.

 

Zaawansowane techniki drukarskie pozwalają na doskonałą jakość wydrukowanych zdjęć.

Jakie zdjęcia można wydrukować na płótnie?

Dekorowanie wnętrz zdjęciami jest z nami od momentu wynalezienia fotografii. Zdjęcia dają bardzo osobistego charakteru wnętrzom, w których się znajdują, dlatego w każdym domu zdjęcia wiszą na ścianach, lub stoją oprawione w ramkę. Dziś, zdjęcia możemy drukować na płótnie, dzięki czemu wydruk jeszcze mocniej rzuca się w oczy i wyróżnia swoją wysoką jakością. Wiele osób, które chciałoby mieć tak wyrafinowane i charakterystyczne pamiątki nie wie, w jaki sposób można wykonać i gdzie kupić spersonalizowane fotoobrazy. Jeśli zależy nam na wysokiej jakości naszych fotoobrazów i niskiej cenie, to najlepszym sklepem internetowym oferującym wydruk zdjęć na płótnie jest Galeria Druku.

W jaki sposób drukuje się obrazy na płótnie?

Wydruk zdjęć na płótnie zaczyna się od wyboru fotografii, którą chcemy umieścić na obrazie. Możemy to zrobić poprzez kreator obrazów znajdujący się na stronie Galerii Druku https://www.galeriadruku.com.pl. Kreator ten, jest niezwykle prosty i przystępny w obsłudze, dlatego każdy z łatwością sobie z nim poradzi. Co więcej, gdy wrzucimy już zdjęcie, to system oblicza maksymalny format wydruku, który możemy zamówić. Zdjęcia, które wybierzemy, drukowane są na bawełnianym lub poliestrowym płótnie canvas. Następnie materiał naciągany jest na krosno malarskie o grubości od 2cm do 4cm. Stylistyka obrazu i jego wykończenie, to bardzo ważna sprawa, która wpływa na całokształt, dlatego mamy wybór co do boków obrazu. Mogą być one zadrukowane zdjęciem, a także mogą pozostać całkiem białe. Kolejną ważną kwestią jest wybór odpowiedniego rozmiaru fotoobrazu. Galeria Druku ma w swojej ofercie róże formaty, dzięki czemu możemy idealnie dostosować zdjęcie wydrukowane na płótnie, do metrażu naszych wnętrz. Najmniejszym formatem wydruku jest 30 cm x 30cm. Jeżeli chcemy, by nasz fotoobraz był większych rozmiarów, to w Galerii Druku możemy wydrukować obraz o maksymalnej szerokości 150 cm. Jest to mniej więcej szerokość łóżka dwuosobowego.

Zdjęcia, drukowane są na płótnie w bardzo sprawnym tempie, dzięki czemu średni termin realizacji i wysyłki takich zamówień zamyka się w 72 godzinach. Jest także opcja ekspresowej realizacji, która skraca cały proces do nawet 24 godzin. Kolejną zaletą zdjęć drukowanych na płótnie jest bardzo niska cena, ponieważ obraz o formacie 30 x 40 cm kosztuje 35 złotych.

Zdjęcia drukowane na płótnie, to coraz bardziej popularne ozdoby ścian, w wielu domach i mieszkaniach. Wybierając sklep internetowy Galeria Druku, mamy pewność, że wszystkie obraz drukowane są z najwyższą starannością, o czym świadczy sama ich jakość. Dzięki takim rozwiązaniu pamiątki rodzinne mogą być jeszcze bardziej sentymentalne.

Media

© 2013-2020 by SN2.EU