piątek, 02 sierpień 2013 19:31

W co najlepiej się spakować podczas przeprowadzki

Przeprowadzka to ogromne wyzwanie, w szczególności dla osób, które starają się ją zrealizować po raz pierwszy w życiu. Pierwszym problem, na który takie osoby napotykają jest problem, w co najlepiej się spakować. Odpowiedź nie jest prosta, ponieważ wybór materiałów do przeprowadzki zależy nie tylko od tego, co mamy do przewiezienia, ale również od zasobności naszego portfela.
Jeśli chcemy spakować ubrania możemy zakupić w jednej z profesjonalnych firm przeprowadzkowych kartony do przewozu rzeczy. Kartony te umożliwiają najbezpieczniejszy transport ubrań, na dole kartonu znajduje się wolne miejsce w które Np. możemy włożyć buty. Jedynym minusem zakupu tego typu kartonów jest ich cena, kształtuje się ona w granicach 50 zł za sztukę. Jeśli chcemy zaoszczędzić możemy spakować rzeczy w worki foliowe. Ubrania nie ważą dużo, więc typowy worek foliowy powinien wytrzymać ich wagę, jeśli jednak tak się nie stanie to ubrania wysypią się w trakcie przeprowadzki i pobrudzą. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup kilku kartonów do przewozu rzeczy, na których nam najbardziej zależy, a zapakowanie pozostałych w worki foliowe. Warto skorzystać z metody podwójnego pakowania (czyli worek w worek), worki foliowe nie są drogie, więc każdy może sobie na to pozwolić, a dzięki tej metodzie wytrzymałość worka wzrasta o 50%.

W co najlepiej się spakować podczas przeprowadzkiDo pakowania książek musimy zakupić nowe pięciu warstwowe pudła, jedna z Łódzkich firm przeprowadzkowych oferuje je w cenie 5 zł za sztukę.  Kartony te są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu nie rozrywają się i wytrzymują obciążenie nawet do 45 kilogramów. Jeśli chcemy spakować inne lżejsze przedmioty możemy zakupić pudła trzy warstwowe, ich cena kształtuje się w granicach 3.5 Zł za sztukę, są to idealne pudła do przeprowadzki, w które możemy spakować Np. zabawki dla dzieci lub pościel. Kupując nowe kartony możemy również skorzystać z możliwości sprzedania ich po przeprowadzce firmie re-lokacyjnej. W zależności od ich stanu i rodzaju dostaniemy za nie od 1.5 Zł do 2.5 Zł. Taki stan rzeczy sprawia, że lepiej kupić nowe specjalistyczne kartony w firmie przeprowadzkowej, niż oszczędzać pieniądze i kupować brudne pudła na skupach makulatury. http://zgredtodziad.eu/
© 2013-2020 by SN2.EU