czwartek, 14 kwiecień 2011 23:04

Konkurs "Mini inspiruje wszystkich" rozstrzygnięty

11 kwietnia w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w pierwszej edycji konkursu MINI INSPIRUJE WIELKICH, organizowanego przez MINI (BMW Group Polska) oraz Chilli Zet (Eurozet).

Udział w konkursie mogli wziąć zarówno graficy amatorzy, jak i profesjonaliści. Dla tych pierwszych organizatorzy przygotowali specjalne narzędzia graficzne, dzięki którym mogą zaprojektować dach kultowego MINI w trzech odsłonach: MINI, MINI Clubman oraz MINI Countryman. Profesjonalistów czekało trudniejsze zadanie - przygotowanie projektu tła do modelu MINI Countryman.  
W konkursie wzięło udział ponad 800 uczestników, strona konkursowa odnotowała ponad 40000 wejść. Największym zainteresowaniem cieszyła się kategoria przeznaczona dla amatorów MINI ROOF DESIGNER – do organizatorów konkursu wpłynęło ponad 700 prac. Głosami internautów oraz jury w składzie Hanna Rydlewska (redaktor naczelna magazynu Exklusiv), Natalia Gębska (dyrektor muzyczna Chilli Zet) i Sebastian Kustra (redaktor naczelny magazynu Futu Ideas oraz Futu.pl) główna nagroda w tej kategorii przypadła Aleksandrze Stojanowskiej z Zielonej Góry. W kategorii dla profesjonalistów zwyciężył Tomasz Zalewa z Wrocławia. On także został wyróżniony przez jury za cykl prac. 
"Jesteśmy niezwykle zadowoleni z sukcesu konkursu. Po raz kolejny marka MINI udowodniła, że inspiruje wszystkich – niezależnie od wieku, płci czy wykształcenia. Zarówno amatorzy jak profesjonaliści mogli zaistnieć dzięki temu w świecie motoryzacyjnego designu oraz poczuć jak wielkie możliwości indywidualizacji i niepowtarzalnego designu drzemią w modelach MINI. - mówi  Jakub Kiendyś, odpowiedzialny za marketing MINI i pomysłodawca projektu.Uroczystą galę, zorganizowaną z okazji zakończenia konkursu, uświetniły także gwiazdy ze świata filmu, telewizji, muzyki i sportu, m.in. Iwona Węgrowska, Agnieszka Popielewicz, Łukasz Zagrobelny, Andrzej Supron, czy Piotr Zelt. Pierwszy model MINI, tego tylko na pierwszy rzut oka niepozornego auta, pojawił się w sprzedaży ponad 50 lat temu. Nikt wówczas nie przypuszczał, że stanie się ono klasykiem motoryzacji. Obecnie otoczone jest legendą nieporównywalną z innymi autami. Nowe modele MINI charakteryzują się doskonale prostą formą, nowoczesnym ale rozpoznawalnym przez każdego designem oraz  świetnymi „gokartowymi” właściwościami jezdnymi .Więcej informacji: http://www.miniinspiruje.plInformacje o Radiu Chilli ZETChilli ZET to sieć stacji radiowych należących do Grupy EUROZET. Swoje nadawanie rozpoczęło 6 grudnia 2008 roku. Radio Chilli ZET skierowane jest do dorosłych, wykształconych, mieszkańców największych polskich miast, którzy szukają alternatywy dla mainstreamowych stacji radiowych. Chilli ZET to starannie wyselekcjonowana muzyka w klimacie chilloutowo–jazzowym, codzienna porcja ważnych informacji i poczucie humoru, które nie obraża niczyjej inteligencji. W ramówce Chilli ZET znajdują się programy poświęcone kulturze, sztuce, stylowi życia, ekonomii, podróżom, nowym trendom i technologiom. Wszystko w towarzystwie wysmakowanych dźwięków. Obecnie Chilli ZET można słuchać w 13 największych miastach Polski. Więcej na www.chillizet.pl.

© 2013-2020 by SN2.EU