sobota, czerwiec 22, 2024
środa, 06 listopad 2013 17:12

Natalia Siwiec w nowym reality show

Dostaliśmy ciekawy materiał o Natalii Siwiec. Zdradziła ona, że ruszyły prace do jej reality show. W programie tym poznamy rodzinę celebrytki m.in. męża i siostrę. Pokaże nam ona swoje życie osobiste, ale jak zaznaczyła...nie tylko imprezy.

niedziela, 15 wrzesień 2013 23:31

Kto rozsiewa plotki?

Rzesza robotników, rozżalonych z nadchodzących projektów redukcji etatów w spółce manifestuje swój obawy. W pewnym momencie, ktoś ogłasza plotkę, iż na bruk pójdą wszycy demonstrujący. Poza tym, reszta kadry bardzo straci z powodu ich zachowania. Zbiegiem okoliczności nieopodal pracowników nadjeżdża auto z dyrektorem spółki. Ludziom puszczają

Impreza z okazji dwudziestych urodzin Polsatu okazała się dość stresująca dla Mikołaja Krawczyka i Agnieszki Włodarczyk, aktorów serialu „Pierwsza miłość”. Na uroczystą galę niespodziewanie postanowiła bowiem przyjść porzucona przez niego dla Włodarczyk Aneta Zając, grająca w tej samej produkcji.
Rok 2013 nie rozpoczął się dla fanów Scarlett Johansson zbyt pomyślnie. W najnowszym wywiadzie dla magazynu „Elle” gwiazda wyznała, że jej dwuletnie małżeństwo z aktorem Ryanem Reynoldsem było błędem, a ona sama już nigdy nie wyjdzie za mąż.
W show-biznesie trudno o szczerość uczuć i intencji. Świadoma tego Jennifer Lopez namówiła więc swojego młodszego kochanka, 25-letniego Caspera Smarta, by podpisał umowę o zachowaniu poufności w razie, gdyby ich związek się rozpadł.
Strona 1 z 14