piątek, 04 kwiecień 2014 20:53

Ekscytujący tablet Toshiba AT10-A

Tablet Toshiba AT10-A Tablet Toshiba AT10-A

 Na rynku tabletów wciąż króluje Apple. Nic dziwnego – ich iPad był pierwszym tego rodzaju urządzeniem, który trafił do serc odbiorców. Jednak współcześnie inne firmy doganiają iPady. Z pewnością jednym z takich konkurentów jest tablet Toshiba Excite Pure AT10-A. Co jest w tym modelu takiego, że aż chce się go kupić? Otóż już na pierwszy rzut oka sprawia miłe wrażenie. Jego dwukolorowa, pokryta teksturą obudowa, jest przyjemna dla oka.

 

        Excite Pure jest poręczny i przede wszystkim nie za ciężki – waży jedynie 630 gram. Przycisk zasilania został umieszczony po lewej stronie urządzenia, patrząc w płaszczyźnie pionowej. Na dole urządzenia mamy port micro-USB, mikrofon oraz wejście słuchawkowe minijack.

Toshiba Excite Pure AT10-A

Przechodząc już do parametrów tego tableta – mimo że jest niewielki, posiada w sobie naprawdę spory potencjał. Czterordzeniowy procesor Tegra 3 Nvidii 1,3 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz nowoczesna karta graficzna, umożliwiająca oglądanie filmów w wersji full HD. W zależności od rynku krajowego, Toshiba Excite Pure AT10-A, posiada 16 GB lub 32 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli uważasz, że to niewiele, to nie ma obawy – urządzenie posiada dodatkowy slot microSD, który znajdziemy pod obudową urządzenia, tuż obok portu microHDMI.

Dziesięciocalowy ekran jest wprost idealny do codziennego użytkowania tabletu. Co prawda nie jest on zbyt jasny, jednakże możliwość patrzenia na ekran pod wieloma kątami w pełni wynagradza to niedociągnięcie. Tablet ten idealnie nadaje się do słuchania muzyki czy też oglądania filmów – rozmieszczone po bokach głośniki dają zaskakująco dobrą jakość dźwięku w trybie stereo. Na uznanie zasługują pełne basy, dzięki którym dźwięk wydaje się pełniejszy i głębszy.

Toshiba Excite Pure AT10-A

Toshiba Excite Pure posiada fabrycznie wgrany Android w wersji 4.2.1 Jelly Bean z dodatkowymi ulepszeniami producenta tabletu. Jednym z takich ulepszeń jest Toshiba App Manager, dzięki któremu nie musimy posiadać już sklepu Play, by pobrać nowe aplikacje. Wśród przydatnych narzędzi znajdziemy na pewno ThinkFree Office, który oferuje edytory tekstu, arkusze kalkukacyjne oraz możliwość tworzenia prezentacji. Dzięki temu nie potrzebujemy już nosić ze sobą laptopa lub ściągać płatnych apek, by nad czymś popracować.

Patrząc na to wszystko możemy stwierdzić jedno – Toshiba wypuściła na rynek całkiem przyjemny tablet, który z pewnością przypadnie do gustu zwyczajnemu użytkownikowi. Elegancki, z dobrymi parametrami, idealnie nadaje się na co dzień.

Tablet Toshiba AT10-A

 

Wyświetlony 2152 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2019 by SN2.EU