piątek, 03 styczeń 2020 15:16

Etui, czyli bezpieczniejszy tablet

fot. etuitab.pl fot. etuitab.pl

Tablety to jedne z najpopularniejszych urządzeń mobilnych. Ich zalety doceniają przede wszystkim te osoby, które często podróżują. Dzięki tabletowi można zapewnić sobie rozrywkę, ale również pracować - np. będąc w drodze. Nie zawsze byłoby to komfortowe, gdyby nie akcesoria, znacznie zwiększające funkcjonalność tabletu, np. etui.

Dzięki możliwości optymalnego dostosowania pokrowca do konkretnego modelu urządzenia zyskujemy szansę korzystania z bardziej bezpiecznego, ale również użytecznego tabletu.

Niewielki koszt - wiele możliwości

Ani etui do tabletów, ani ich cena nie są duże, przeciwnie do ich wartości użytkowej. Nie jest to zwykły pokrowiec; etui znacznie zwiększa komfort korzystania z tabletu - przede wszystkim dzięki specjalnej podstawce, na której można umieścić tablet, np. podczas oglądania filmu. Etui, podobnie jak sam tablet, są lekkie i razem stanowią całkiem dobraną parę. Oferowane na rynku etui są nie tylko funkcjonalne, ale również trwałe i atrakcyjne pod względem estetycznym. Nowoczesne pokrowce do tabletów dostępne są w wielu kolorach, a nawet w różnych szatach graficznych. 

Tak jest m.in. z etui na tablet huawei t3 10, to kilka atrakcyjnych modeli utrzymanych zarówno w klasycznej kolorystyce (czarny), jak i w kolorach alternatywnych (m.in. niebieskim, żółtym, różowym, czerwonym lub zielonym). 

To nie wszystko, uwagę przykuwają również etui z ciekawą grafiką przedstawiającą m.in. wieżę Eiffla (Etui Cover Grafika do Huawei Mediapad T3 10 9.6" WiFi LTE Wieża Eiffla), motywy abstrakcyjne czy reprodukcje obrazów. Ciekawym i często wybieranym modelem jest także etui pancerne Armor do Huawei MEDIAPAD T3 10 9.6". Dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych, najciekawszą jest jednak struktura etui, to wyjątkowo solidny pokrowiec, wykonany z silikonu i materiału PU, zapewnia pełną ochronę tabletu przed uszkodzeniami mechanicznymi, jednocześnie pozostawiając pełny dostęp do wszystkich slotów i przycisków.

Praktyczna ochrona 

Wszystkie etui kompatybilne z tabletami Huawei T3 10 zapewniają efektywną ochronę urządzenia przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dobrze dobrane etui może zredukować skutki upadku, ale przede wszystkim chroni na wypadek zarysowania, czy zadrapania ekranu. Takie funkcje spełnia zarówno wspomniany wyżej futerał typu pancernego, jak i najcieńsze etui silikonowe. Etui pozwalają na bieżąco korzystać z wszystkich funkcji tabletu - zapewniają niezbędny dostęp do slotów i przycisków.

Jeśli jesteśmy zainteresowani nie tylko ochroną, ale również wyższym standardem komfortu użytkowania tabletu, warto wybrać modele etui wyposażone w podstawkę, która stabilnie utrzymuje urządzenie w optymalnej pozycji, co ułatwia np. oglądanie dłuższych materiałów multimedialnych w czasie podróży. Wszystkie etui wykonane są z trwałych materiałów najwyższej jakości; to nie tylko silikon, ale również m.in. skóra ekologiczna czy poliwęglan. Niektóre okładki mają zamontowane magnesy, dzięki czemu są stabilniejsze i praktyczniejsze w użytkowaniu.

© 2013-2020 by SN2.EU