środa, 17 kwiecień 2013 21:45

Domowa rozrywka w jakości Quad HD z monitorem PHILIPS 272C4

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, informuje o wprowadzeniu na rynek 27-calowego monitora 272C4 Crystal Clear o rozdzielczości Quad HD (2560×1440), ze wsparciem dla technologii MultiView oraz wbudowaną kamerą internetową i mikrofonem.

Należący do domowej serii C monitor PHILIPS dedykowany jest użytkownikom domowym, którzy wykorzystują monitor do pracy i rozrywki. Monitory PHILIPS z matrycą PLS i rozdzielczością 2560×1440 zostały zaprezentowane już w trakcie marcowych Targów CeBIT 2013.

Zaawansowana technologia wyświetlania obrazu

Model PHILIPS 272C4 wyposażony jest w najnowszy typ matrycy PLS (Plane to Line Switching) o rozdzielczości Quad HD, który gwarantuje głębokie odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Użytkownicy szczególnie docenią te właściwości korzystając z opcji Multiview, która pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazu z dwóch różnych urządzeń w trybie Picture In Picture lub Picture By Picture. Przykładowo, w jednej części ekranu można śledzić relację sportową z dekodera telewizyjnego, a w drugiej – wyświetlać przeglądarkę internetową uruchomioną na laptopie.

Użytkownik ma do dyspozycji szereg funkcji optymalizujących jakość obrazu, między innymi SmartImage z trybami wyświetlania obrazu dostosowanymi do różnych treści, SmartContrast podnoszącą kontrast obrazu, SmartKolor zapewniającą żywe, bogate odzwierciedlenie barw oraz oprogramowanie SmartControl do samodzielnego dostosowywania parametrów obrazu.

Prosta rozrywka

Użytkownicy, którzy chcą korzystać z rożnych form rozrywki mają do swojej dyspozycji szereg złączy, m.in. dwa porty DisplayPort do połączeń łańcuchowych, gniazda HDMI, DVI oraz trzy porty USB 3.0.
Wbudowany mikrofon oraz kamera internetowa o rozdzielczości 2 megapikseli umożliwią rozmowy ze znajomymi i z rodziną za pomocą komunikatorów wykorzystujących obraz wideo. Wrażenia dodatkowo potęguje duża przestrzeń 27-calowego ekranu i wysoka jakość obrazu.

Specyfikacja:

PHILIPS 272C4QPJKAB

Typ i rozmiar panelu

27" (68.6 cm) PLS LCD

Podświetlenie

Białe diody LED

Natywna rozdzielczość

2560×1440 (60 Hz)

Kąt widzenia

178º (w poziomie) / 178º (w pionie), C/R > 10

Maksymalna jasność

300 cd/m²

Szczytowy kontrast dynamiczny

20 000 000:1

Wielkość piksela

0.233 mm

Maks. liczba wyświetlanych kolorów

16,7 mln (True 8 Bit)

Typowy czas reakcji

6 ms (GtG)

Tryb MultiView

Tryby PiP/PbP, możliwość podłączenia 2 niezależnych urządzeń

Dostępne złącza

Wejście sygnału DVI Dual Link (cyfrowe, HDCP),

DisplayPort, HDMI×2

Sygnał wejściowy synchronizacji: oddzielna synchronizacja, synchronizacja na zielonym

Wejście/Wyjście Audio: wejście PC audio, wyjście słuchawkowe

Wyjście sygnału: DisplayPort do łączenia w łańcuch (Daisy chain)

Pochylenie w przód/tył

-5/+20 stopni

Certyfikaty i atesty

Energy Star 6.0, EPEAT Silver, RoHS, obudowa bez PVC/BFR, bez ołowiu i rtęci

PowerSensorGwarancja i cena:

Sugerowana przez producenta cena monitora PHILIPS 272C4QPJKAB wynosi 2 420 PLN z VAT. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją w systemie door-to-door.

Więcej informacji:

www.lcdmonitors.philips.com

© 2013-2020 by SN2.EU