wtorek, 16 kwiecień 2013 17:21

Zestawy pamięci Kingston Technology HyperX z czarną płytką PCB

Kngston Technology, spółka należąca do Kingston Technology Company, światowego lidera na rynku pamięci RAM, świętuje 10-lecie linii HyperX, ogłaszając wprowadzenie nowych, czarnych płytek dla swoich dwóch linii produktów.
Niezwykle wydajny HyperX® Beast od Kingston oraz podstawowe serie radiatorów „black” będą teraz występować również w wersjach z czarnymi PCB.

HyperX Beast, część rodziny Predator, łączy dużą pojemność z ultra-szybkimi częstotliwościami. Teraz, wyposażony w czarną płytkę PCB, HyperX Beast jest dostępny w różnych, dwurdzeniowych i czterordzeniowych zestawach oraz pojemnościach od 8GB do 64GB. Jest też niezwykle szybki - ma częstotliwość taktowania nawet do 2400MHz. Dlatego świetnie sprawdzi się u pasjonatów gier, modderów PC oraz overclockerów. Modele Beast: 64GB o częstotliwości 2133MHz i 32GB o częstotliwości 2400MHz to najszybsze i najbardziej pojemne na rynku zestawy z certyfikacją Intel® XMP-ready. Oznacza ona, że pamięci gwarantują zarówno wysoką wydajność, jak i optymalną stabilność działania.

HyperX black jest dostępny, jako pojedynczy moduł 4GB i 8GB lub jako dwukanałowy zestaw 8GB lub 16GB o częstotliwości taktowania od 1333 do 1600MHz. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą maksymalnie, a zarazem niewielkim kosztem, zwiększyć wydajność procesora i szybkość systemu. Sprosta również potrzebom wytrawnych graczy, chcących zwiększyć tzw. współczynnik FPS (Frames Per Second), czyli liczbę generowanych klatek na sekundę.

"HyperX z czarną płytką PCB to odpowiedź na potrzebę naszych klientów i entuzjastów, którzy prosili nas o uzupełnienie HyperX o czarną PCB, aby lepiej współgrała z designem ich systemów,“ - mówi Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią w firmie Kingston Technology. „Lubimy, gdy dobry wygląd i świetna wydajność idą w parze, a kombinacja w kolorze czarnym umożliwia łatwe parowanie pamięci Kingston z innymi komponentami PC, dostępnymi na rynku."

Kingston świętuje 25 lat w branży pamięci. Firma, założona 17 października 1987 roku, jest obecnie największym niezależnym producentem pamięci RAM na świecie. Materiał wideo z obchodów 25-lecia, jak również więcej informacji na temat historii firmy, można znaleźć tutaj. Z kolei pamięć HyperX ostatnio obchodziła swoje 10-lecie. Pierwszy wysokowydajny moduł HyperX został wydany w listopadzie 2002 roku.

Kingston HyperX Beast i linia "black" - charakterystyka i specyfikacje:
·         Unikalny: rozwiązanie wyposażone jest w nowy, dynamiczny heatspreader, który rozprasza ciepło, a także czarną płytkę PCB

·         Profile XMP: łatwe włączanie, fabryczna konfiguracja do najlepszej maksymalnej wydajności

·         Niezawodny: w 100 procentach testowane fabrycznie

·         Gwarancja: dożywotnia gwarancja, darmowe wsparcie techniczne

·         Łatwy w instalacji

·         Pojemności: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB w różnych zestawach po 2, 4 i 8 modułów

·         Częstotliwości: 1333-2400MHz

·         Temperatura pracy: od 0 ° C do 85 ° C

·         Temperatura przechowywania: od -55 ° C do 100 ° C

·         Wymiary: 132mm x 41.4mm (Beast), 133.35mm X 30mm (czarny)

·         Dostępne w różnych czasach oczekiwania CAS

·         Napięcie: 1.5V-1.65V

·         Kompatybilność: testowane na wszystkich płytach głównych, popularnych na rynku

·         Dostępny standard pamięci: DDR3


Wyświetlony 329 razy
© 2013-2019 by SN2.EU