sobota, wrzesień 30, 2023
środa, 13 luty 2013 14:46

Aplikacja Skiraport – idealne rozwiązanie dla narciarzy

Choć zima trwa już od dawna, wielu z nas wciąż ma w planach wykorzystać swoje narty i poszusować na stokach. Dla wszystkich fanów sportów zimowych powstała najnowsza wersja aplikacji Skiraport (dostępna na stronie www.skiraport.pl). Po co tracić czas na wyszukiwanie setek informacji o stokach w Internecie?

Dzięki darmowej aplikacji Skiraport każdy narciarz będzie mógł w kilka sekund, za pomocą swojego telefonu sprawdzić aktualne warunki pogodowe, czynne stoki, kamerki on-line lub cennik ośrodków narciarskich.  
Skiraport to aplikacja, którą powinien zainstalować każdy narciarz przed wyjazdem w góry. Jedną z największych zalet aplikacji jest to, że wyświetla ona nagrania z kamer w czasie rzeczywistym.

Oznacza to, że miłośnicy sportów zimowych mogą na bieżąco obserwować i porównywać warunki panujące na stokach. Dodatkowo aplikacja daje możliwość sprawdzenia w kilka sekund aktualnych informacji o infrastrukturze – noclegach, wypożyczalniach i czynnych wyciągach. Aplikacja jest interaktywna, dzięki czemu miłośnicy nart i snowboardu mogą polecać sobie najlepsze stoki, wymieniać się radami, komentować na bieżąco warunki narciarskie, a nawet umówić się na wspólne szusowanie.

Dane w aplikacji pochodzą z bazy Stowarzyszenia Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych, organizacji skupiającej największą liczbę krajowych stacji narciarskich i turystycznych. Stowarzyszenie aktualizuje wszystkie informacje zawarte w aplikacji, dzięki czemu narciarze na bieżąco są informowani o nowych dostępnych wyciągach i zmianach na górskich stokach.  

Skiraport jest aplikacją wolną od reklam, przeznaczoną na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS - można ściągnąć ją za darmo z App Store lub Google Play i poddać się mobilnie udoskonalonemu narciarskiemu szaleństwu.

Jak podkreśla Adam Bral z Delta Mind: „aplikacja Skiraport jest dopracowana pod wieloma względami: zawiera wszystkie niezbędne dla narciarza informacje, sprawnie działa i co najważniejsze: jest dedykowana na urządzenia mobilne, które narciarz ma zawsze przy sobie. Pod koniec lutego zostanie wydana nowa wersja aplikacji dodatkowo przedstawiająca warunki na polskich trasach biegowych, co jest zupełną nowością w obszarze aplikacji mobilnych dla narciarzy.”

Więcej informacji na stronie www.skiraport.pl