poniedziałek, 18 luty 2013 22:45

Słuchawki Plantronics Blackwire 700

Słuchawki Plantronics z nowej serii Blackwire 700 umożliwiają wykonywanie zarówno połączeń przewodowych, jak i zapewniają wygodną łączność bezprzewodową Bluetooth. Te uniwersalne rozwiązania UC zaprojektowane do komputerów PC, multimediów i połączeń komórkowych są już dostępne na naszym rynku w dystrybucji firmy KONTEL,

głównego przedstawiciela tej marki w Polsce.

Zestawy z linii Blackwire 700 USB, wyposażone w odpinany kabel, stworzone zostały do całodziennego użytku. Umożliwiają łączenie się tak z komputera (PC) jak i urządzeń mobilnych z dala od biurka. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Smart Sensor pozwalają na automatyczne odbieranie połączeń z telefonów komórkowych lub tabletów posiadających Bluetooth. Muzyka, która jest odsłuchiwana w czasie połączenia przychodzącego jest automatycznie zatrzymywana.    

Blackwire 700 posiadają czujniki, które rozpoznają, czy użytkownik ma założone słuchawki. Dzięki temu możemy w prosty sposób odbierać połączenia telefoniczne, wyłącznie poprzez założenie słuchawek i kończyć je automatyczne po ich zdjęciu. Podobnie jest z odtwarzaniem aplikacji multimedialnych (Pandora, iTunes) z przenośnego urządzenia. Możemy je inicjować zakładając słuchawki i wyłączać zdejmując.       

- Nowe trendy związane z pracą w tzw. open offices oraz przynoszeniem do niej własnych urządzeń mobilnych powoduje, że przed producentami stoją nowe wyzwania. Blackwire 700 to pierwsze słuchawki USB z kablem zaprojektowane do połączeń softphonowych i słuchania muzyki, które pozwalają również na mobilne odbieranie połączeń telefonicznych, kiedy potrzebujemy prywatności – mówi Amy Huson, Senior director of Enterprise Marketing w Plantronics.

Uniwersalne zestawy słuchawkowe Blackwire 700 UC to idealne rozwiązanie dla osób chcących zarządzać połączeniami ze swojego komputera i telefonu komórkowego lub tabletu. Oferując szerokopasmowe audio stereo hi-fi (C720) i mikrofon redukujący szumy otoczenia, słuchawki Plantronics z serii Blackwire 700 dostarczają wysokiej jakości dźwięk.    

Sprawdzają się podczas prowadzenia telekonferencji, prezentacji przez Internet i odtwarzania muzyki oraz innych multimediów. Funkcja Dynamic EQ optymalizuje dźwięk głosu podczas połączeń i automatycznie dostosowuje ustawienia w czasie odtwarzania muzyki lub innych multimediów. Zintegrowane A2DP pozwala przesyłać media z twojego urządzenia mobilnego.    

Dzięki udostępnionemu przez producenta oprogramowaniu Plantronics Spokes można indywidualnie dostosowywać ustawienia. Słuchawki z serii Blackwire 700 umożliwiają do 10 godzin rozmów. Zestawy zawierają dodatkowe wkładki do uszu i klips do ubrania, które można przechowywać w trwałym przenośnym etui sprawdzającym się doskonale w podróży.   

Główne cechy urządzeń z serii Plantronics Blackwire 700
-Zestawy słuchawkowe UC umożliwiające zarządzanie połączeniami z komputera lub urządzenia mobilnego
-Łączność Bluetooth®
-Prosta łączność USB z komputera
-Intuicyjna technologia Smart Sensor™ umożliwiająca odbieranie połączeń przez założenie zestawu słuchawkowego
-Odpinany kabel umożliwiający podjęcie rozmów przez telefon komórkowy w biurze
-Wbudowane intuicyjne sterowanie do odbierania / kończenia połączenia PC i telefonów komórkowych, regulacji głośności i wyciszania
-Wskaźniki sygnalizacyjne poziom naładowania akumulatora, stan wyciszenia i poziom głośności
-Funkcja Smart Call Transfer automatycznie przekierowywuje połączenie z telefonu komórkowego do zestawu słuchawkowego
-Szerokopasmowy dźwięk PC z mikrofonów z redukcją szumów
-Dynamic EQ automatycznie dostosuje ustawienia audio od połączeń głosowych i muzyki
-Digital Signal Processing (DSP) zapewnia naturalny dźwięk głosu
-Zintegrowany A2DP umożliwia słuchanie mediów z telefonu komórkowego lub tabletu
-W zestawie wytrzymałe etui do łatwego przechowywania i przenoszenia

Oprogramowanie Plantronics Spokes oferuje:

-Kontrolę połączeń pomiędzy kilkoma softphonami
-Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora słuchawek na ekranie komputera
-Panel kontrolny zestawu pozwalający na dostosowanie ustawień,  w tym notyfikacji  połączeń
-Automatyczne uaktualnienia podczas połączenia, zarówno podczas połączeń z komputera, jak i telefonu komórkowego

Ceny:
Balckwire C710 słuchawka na jedno ucho – 139,00 EUR netto
Blackwire C710-M ( wersja do Microsoftu) słuchawka na jedno ucho  -  139 EUR netto
Balckwire C720 słuchawka na dwoje uszu – 149,00 EUR netto
Blackwire C720-M ( wersja do Microsoftu) słuchawka na dwoje  uszu  -  149 EUR netto

Dystrybucja AB, EURO-AGD, iSpot, Komputronik, Media Markt, Saturn, Techdata. Przedstawiciel marki Plantronics w Polsce – firma KONTEL www.kontel.pl

© 2013-2020 by SN2.EU