sobota, grudzień 09, 2023
wtorek, 19 luty 2013 18:25

Goclever Hybrid już dostępny

Grupa Kapitałowa Komputronik, czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, przedstawia wyjątkowy produkt, który dostępny jest już w sieci sklepów Komputronik

oraz w sklepie internetowym Komputronik.pl: Goclever Hybrid to wydajne i uniwersalne urządzenie typu tablet z dołączoną klawiaturą.

Goclever Hybrid oparty jest na systemie operacyjnym Android 4.1 Jelly Bean. Dzięki podwójnej baterii, jednej w tablecie i jednej w klawiaturze, jego użytkownicy mogą cieszyć się pracą z urządzeniem do 15 godzin. Wyposażony jest w 2-rdzeniowy procesor, który jest idealnie przystosowany do wielozadaniowości. Wydajne komponenty pozwalają na bezproblemową pracę z wymagającymi aplikacjami, zapewniają płynność działania przeglądarki internetowej oraz aplikacji Flash.

Goclever Hybrid wyposażony jest w duży 10.1-calowy ekran dotykowy, który pozwala na lepsze wyświetlanie stron internetowych czy dokumentów. Dzięki technologii G sensor tablet automatycznie reaguje zmianą orientacji ekranu w zależności w jakim położeniu znajduje się urządzenie.
Goclever Hybrid wyposażony jest także w bluetooth 4.0 oraz dwie kamery.  
Tablet oraz klawiatura są ładowane przez port USB. Ponadto klawiatura pełni funkcję powerbank - potrafi ładować inne zewnętrzne urządzenia, takie jak smartfony czy kamerki.

Goclever Hybrid dostępny jest w salonach Komputronik oraz w sklepie Komputornik.pl w cenie 1 199 zł.

Goclever Hybrid to najnowsza propozycja marki Goclever, a zarazem pierwsze tego typu urządzenie wypuszczone przez nią na rynek. Ta niesamowita hybryda wyróżnia się wyglądem, wydajnością i funkcjonalnością. Warto zwrócić uwagę, że klawiatura Hybrid Dock oferuje dodatkową baterię o pojemności 8000 mAh, dzięki której czas pracy zestawu ulega znacznemu wydłużeniu – powiedział Piotr Michałek, Product Manager w Komputronik SA.