środa, 07 listopad 2012 12:59

Samsung serii 9 dostępny w sieci Komputronik

Grupa Kapitałowa Komputronik, czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, przedstawia 15 calowy notebook Samsung Serii 9. Użytkowników zachwyci on nie tylko swoim nowoczesnym designem i funkcjonalnością, ale przede wszystkim zastosowanymi inteligentnymi rozwiązaniami.

Niezawodny dysk SSD i atrakcyjny design
Nowy Samsung serii 9 posiada dysk SSD (Solid State Drive), który stanowi alternatywę dla standardowego dysku magnetycznego (HDD). Zapewnia niezawodność pracy, oferując przy tym najwyższą prędkość w każdych warunkach. Znacząco skraca czas oczekiwania podczas uruchamiania systemu lub otwierania aplikacji, a dzięki niskiemu poborowi energii wydłuża czas eksploatacji komputera.
Samsung serii 9 ma atrakcyjny design – aerodynamiczny kształt oraz elegancka obudowa wykonana z aluminium dodaje całemu notebookowi nowoczesnego oraz wyjątkowego wyglądu.
Dużą zaletą tego modelu jest jakość matrycy. Samsung serii 9 oferuje użytkownikowi ekran o przekątnej 15.0" SuperBright 400nit, charakteryzujący się rozdzielczością HD+ (1600 x 900) wyposażony w matową matrycę LED.

Inteligentne rozwiązania oraz zaawansowane oprogramowanie
Samsung serii 9 został wyposażony w szereg inteligentnych rozwiązań, które zwiększają komfort wykonywania zadań.
Niezawodny Intel Core i5 zapewnia użytkownikom bardzo wysoką wydajność, mając do dyspozycji m.in. procesor zapewniający dwukrotnie szybsze przetwarzanie multimediów i odwzorowanie 3D. Teraz od oglądania filmów HD, przez edycję zasobów, po tworzenie efektownych prezentacji odbywa się szybciej, błyskotliwej i jest bardziej realne.
Technologia Intel Hyper-Threading umożliwia wielozadaniowość i bezproblemową jednoczesną obsługę kilku aplikacji. Układ graficzny Intel HD Graphics 4000 umożliwia granie w najbardziej zaawansowane gry. Dodatkowo wspiera również wyświetlanie i edycję materiałów wideo HD. Technologia Intel Clear Video HD koryguje wyświetlany obraz i redukuje szumy, tak, by użytkownik mógł w pełni cieszyć się efektami wizualnymi.

Wbudowana kamera internetowa z mikrofonem pozwala użytkownikom w łatwy i szybki sposób komunikować się z otoczeniem. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu może służyć również do ochrony danych, udostępniając poufne treści po rozpoznaniu twarzy użytkownika.
Technologia Intel® Wireless Display (WiDi) pozwala wyświetlać wszystkie osobiste oraz internetowe materiały na dużym ekranie w rozdzielczości 1080p, z przestrzennym dźwiękiem 5.1 bez żadnych kabli.

Szybki transfer danych
Notebook Serii 9 wyposażony jest w uniwersalne złącze USB 3.0, które gwarantuje nawet 10 razy szybszy transfer danych niż w wersji 2.0. Dzięki niemu przenoszenie danych na pendrive'a, czy kopiowanie zdjęć z aparatu odbywa się znacznie szybciej. Możliwe jest również szybsze ładowanie podłączonych za jego pomocą urządzeń.
Zaawansowany touchpad z obsługą wielodotyku

Dzięki dużemu touchpadowi z obsługą wielodotyku zapewnia lepszą kontrolę nad laptopem. Szklana powłoka i czujnik obrazu zapewniają stylowy i wygodny sposób obsługi notebooka. Zaawansowana, a jednocześnie intuicyjna nawigacja jest możliwa dzięki czujnikowi obrazu 3D, który rozpoznaje różne gesty (takie jak uszczypnięcie, przesunięcie, obrót).

Łatwe sterowanie jednym kliknięciem
Konfiguracja notebooka nigdy nie była łatwiejsza. W prosty sposób można zarządzać ustawieniami, a także optymalizować wydajność, korzystając z funkcji Samsung Easy Settings. Dzięki niej, za pomocą skrótów klawiszowych, można obsługiwać urządzenie jednym kliknięciem, a także w prosty sposób skonfigurować wybrane funkcje.

Notebook dostępny jest w salonach Komputronik oraz w sklepie Komputronik.pl w cenie 4 999 zł.

Miło jest mi zaprezentować notebooka Samsung serii 9. Produkty Samsunga cieszą się bardzo dużą popularnością, a seria 9 to produkty z najwyższej półki, bardzo dobrze wyposażone oraz eleganckie. Swoim designem, jak i oprogramowaniem potrafią sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Zaletą najnowszego notebooka Samsung 9 z systemem Windows 8 jest nie tylko jego lekkość i elegancja, ale również szereg inteligentnych i przydatnych funkcji powodujących, że korzystanie z notebooka staje się jeszcze bardziej komfortowe i intuicyjne - powiedział Adam Pałach, Product Manager w firmie Komputronik S.A.

© 2013-2020 by SN2.EU