środa, 07 listopad 2012 13:20

Nowa karta Kingston microSDXC 64GB klasy 10

Kingston Digital spółka należąca do Kingston Technology Company niezależnego światowego lidera na rynku pamięci poinformowała dzisiaj o uzupełnieniu swojej oferty kart  Kingston® microSDHC klasy 10 o nowy nośnik o pojemności 64GB.

W dobie smartfonów i tabletów potrzeba mobilnego przechowywania danych stała się ważniejsza niż kiedykolwiek. Karta Kingston microSDXC klasy 10 o większej pojemności przekłada się wprost na styl bycia „nowoczesnego” użytkownika, zwiększając wydajność i efektywność urządzeń mobilnych. Nowe nośniki microSDHC o pojemności 64 GB skutecznie przełamują barierę technologiczną pozwalając użytkownikom w pełni cieszyć się cyfrowymi mediami oraz zapisać więcej zdjęć, muzyki, aplikacji, gier czy nagrań wideo.

Stanowiąca idealne rozwiązanie do przechowywania treści multimedialnych, karta jest w pełni kompatybilna z aktualną specyfikacją standardu kart SDHC, ustanowioną przez Stowarzyszenie SDCardAssociation (SDA). Kingston microSDXC o pojemności 64 GB operuję na systemie plików exFAT, stworzonym specjalnie na potrzeby operacji na dużych woluminach danych. W przypadku tego systemu limit wielkości plików został zwiększony z 4 GB do 16 EB (czyli 16 miliardów GB).

Potrzeba posiadania większej ilości pamięci rośnie w miarę zmieniania się charakteru urządzeń mobilnych – mówi Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny Kingston Technology na Europę Środkową i Wschodnią - Nowoczesne urządzenia mobilne z powodzeniem łączą funkcje telefonu, kamery i odtwarzacza multimedialnego. To właśnie dzięki naszej nowej karcie microSDXC klasy 10 o pojemności 64 GB, dajemy naszym klientom nie tylko możliwość niezawodnej i łatwej aktualizacji, ale także szanse maksymalnego wykorzystania potencjału swoich tabletów czy smartfonów.

Mobilność i wszechstronność to wizytówka nowej karty pamięci. Dla zwiększenia niezawodności i trwałości półprzewodnikowe karty microSDXC zbudowane są z komponentów pamięci trwałej nieposiadających żadnych ruchomych części, które mogłyby ulec uszkodzeniu. 

Dodatkowo klasa 10 tych urządzeń jest gwarancją stałego minimalnego transferu danych o prędkości 10MB na sekundę.Karty pamięci Kingston microSDHC zostały sprawdzone w 100 procentach oraz objęte są dożywotnią gwarancją oraz wsparciem technicznym producenta. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej pod adresem www.kingston.com/en/flash/microsd_cards

Zdjęcia karty Kingston microSDXC klasy 10 są dostępne na stronie internetowej Kingstona.

Kingston świętuje w tym roku swoje 25 urodziny. Firma została założona w dniu 17 października 1987 roku i stała się największym producentem pamięci na świecie. Wideo oraz informacje na temat historii Kingston Technology można znaleźć tutaj.

Specyfikacje techniczne Kingston microSDHX klasy 10 o pojemności 64GB:

Zgodność: Urządzenie zgodne ze standardem SDHX
Wszechstronność: z adapterem może być użyta jako pełnowymiarowa karta SDHX
Kompatybilność: z urządzeniami SDXC; brak kompatybilności z urządzeniami i czytnikami micro SD i microSDHC
Gwarancja: dożywotnia, darmowe wsparcie techniczne
Pojemność*: 64GB
Wymiary: 11mm x 15mm x 1mm
Wymiary adaptera SD: 24mm x 32mm x 2.1mm
Prędkość: Klasa 10 - minimalny transfer danych na poziomie 10MB/s
Temperatura pracy: -25 st. C do 85 st. C
Temperatura przechowywania: -40°F to 185°F (-40°C to 85°C)

© 2013-2020 by SN2.EU