czwartek, 08 listopad 2012 16:53

Rozwesel swoje biurko

Zabawność i użyteczność – to cechy najnowszych produktów Manhattan. W rozdzielacze USB w rozmaitych kształtach, rozmiarach, kolorach można już wyposażyć swój domowy gabinet.

Radosne rozdzielacze USB odznaczają się praktycznymi funkcjonalnościami – umożliwiają  zwiększenie pamięci komputera, poprzez podłączenie dodatkowych dysków.
Współgrają także z dynamicznym tempem pracy: działając na zasadzie Plug and Play nie wymagają restartu komputera po instalacji oprogramowania. Posiadają także zabezpieczenie przeciwprądowe Hot – Swap, czyli możliwość podłączania lub odłączania urządzeń zewnętrznych przy włączonym zasilaniu.

Jeden hub ma 4 porty USB Hi – Speed 2.0., które pozwalają na dołączenie do komputera zewnętrznych urządzeń, jak wiatrak, podgrzewacz do kubka, mini lodówka czy lampka LED w tym samym czasie.

Rozdzielacze USB są przydatne podczas pracy na PC, w którym często wejście USB znajduje się z tyłu. W przypadku korzystania z hubu nie trzeba za każdym razem sięgać za biurko  szukając gniazda, ponieważ rozdzielacz znajduje się tuż pod ręką.

Użytkownicy laptopów z kolei często doświadczają sytuacji, w których gniazda USB osadzone są zbyt blisko siebie, co powoduje, że szersze pamięci USB lub inne zewnętrzne urządzenia o niestandardowych kształtach nie mogą być jednocześnie podłączone. Ułatwieniem będzie skorzystanie z wygodnego rozwiązania Manhattan np. hubu USB pod postacią robota.

W ofercie firmy znajdują się rozdzielacze w kształcie donicy z kwiatami, kości dla psa czy biegnącego businessmana.

Huby USB firmy Manhattan posiadają dożywotnią gwarancję "Lifetime Warranty"

Sugerowana cena detaliczna rozdzielaczy USB to 25 – 55 PLN. Do kupienia w dobrych sklepach internetowych i detalicznych.

Wyświetlony 913 razy
© 2013-2019 by SN2.EU