poniedziałek, 24 wrzesień 2012 15:06

Dwupasmowy router bezprzewodowy TP-LINK dostępny wyłącznie w sieci sklepów Komputronik

Grupa Kapitałowa Komputronik, czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, przedstawia najnowszy produkt, dostępny wyłącznie w sieci sklepów Komputronik oraz w sklepie internetowym Komputronik.pl: Router TL-WDR3600 firmy TP-LINK.

OPIS PRODUKTÓW:

Urządzenie TL-WDR3600 firmy TP-LINK jest dwupasmowym routerem bezprzewodowym zapewniającym bardzo wysokie prędkości przy jednoczesnym zachowaniu dobrej jakości transmisji. Router dzięki swoim właściwościom zapewnia użytkownikom możliwość korzystania z szybkiej, multimedialnej sieci domowej.

Router TL-WDR3600 utrzymuje połączenia jednocześnie w pasmach 2.4GHz i 5GHz, z prędkością 300Mb/s w każdym z nich, działając jak dwa routery bezprzewodowe w jednym. Takie rozwiązanie umożliwia korzystanie z mniej wymagających aplikacji, poprzez połączenie w paśmie 2.4GHz z prędkością do 300Mb/s przy jednoczesnym wykorzystaniu pasma 5GHz o prędkości do 300Mb/s które wykorzystywane jest do wrażliwych na opóźnienia zastosowań takich jak transmisje strumieniowe wideo w jakości HD lub gry online.

Urządzenie posiada dwa porty USB 2.0 za pomocą których użytkownicy mogą udostępniać drukarki, pliki oraz treści multimedialne pomiędzy komputerami w sieci domowej, a dzięki funkcji serwera FTP mają zapewniony stały dostęp do plików również z dala od domu, poprzez sieć Internet.

Router TL-WDR3600 wyposażony jest w funkcję IP QoS która umożliwia optymalne wykorzystanie dostępnego pasma nie powodując jego nadużywania. Dzięki takiemu zastosowaniu użytkownicy korzystają z wydzielonego dla nich pasma, co zapobiega nadmiernemu ograniczaniu wydajności sieci. 

Router wyposażony jest dodatkowo w funkcje QSS która umożliwia szybkie nawiązanie bezprzewodowego połączenia zabezpieczonego szyfrowaniem, poprzez przyciśnięcie przycisku WPS, bez konieczności wpisywania hasła.

Produkt dostępny jest wyłącznie w salonach Komputronik w całej Polsce oraz sklepie internetowym Komputornik.pl w cenie 259 zł.


Z przyjemnością prezentujemy najnowszy Router marki TP-LINK, wyróżniający się nie tylko szybkością i wydajnością, ale również nowym designem. Jest to idealne urządzenie do przesyłania strumieni HD do odtwarzaczy i telewizji. Router TP-LINK jest kolejnym produktem, który otrzymaliśmy na wyłączność, więc jest dostępny wyłącznie w sieci Komputronik. – powiedział Ireneusz Skop, Product Manager w Komputronik S.A.
Wyświetlony 959 razy
© 2013-2019 by SN2.EU