poniedziałek, 24 wrzesień 2012 15:18

Notebook Samsung serii 5 Ultra w niepowtarzalym zestawie

Grupa Kapitałowa Komputronik, czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, przedstawia niepowtarzalną ofertę dostępną wyłącznie w sieci sklepów Komputronik oraz w sklepie internetowym Komputronik.pl: Notebook Samsung Serii 5 Ultra wraz z adapterem WiDi umożliwiającym bezprzewodowe połączenie z telewizorem.
OPIS PAKIETU:


Samsung ULTRA serii 5 wyróżnia się spośród innych wąskich notebooków, ogromną ilością miejsca na wgrywane pliki. Niezwykle pojemny dysk HDD dysponuje nawet 500 GB przestrzeni dyskowej, a także do 8 GB pamięci RAM z możliwością rozbudowy, dzięki czemu możemy zawsze korzystać z ulubionych plików muzycznych, zdjęć czy filmów.

Nowy Samsung serii 5 ULTRA odznacza się atrakcyjnym designem - jest przy tym cienki i lekki, co sprawia, że jest perfekcyjnie dopasowany do mobilnego stylu życia. Prosta i jednocześnie dopracowana obudowa – wykonana została z aluminium, spód z włókna szklanego, lekkiego, a jednocześnie odpornego na zużycie.

Zdumiewający czas reakcji
Seria 5 ULTRA została wyposażona w funkcję Fast Boot, która uruchamia całkowicie wyłączony komputer w zaledwie 20 sekund. Ultrabook Samsung dodatkowo jest wyposażony w funkcję Fast Start pozwalającą na wznowienie pracy komputera w 2 sekundy, a dodatkowa funkcja Fast Browsing dwukrotnie szybciej wczytuje odwiedzane strony internetowe.
Dzięki wydajnej baterii nie będziemy musieli zastanawiać się kiedy nieoczekiwanie przyjdzie nam przerwać korzystanie z komputera. Samsung serii 5 ULTRA oferuje nawet 6,5 godziny działania na zasilaniu z akumulatora po pojedynczym ładowaniu. Dodatkowo technologia BatteryLife Plus wydłuża żywotność baterii do 1 500 cykli, czyli o 3 lata.

Wyjątkowa technologia wyświetlacza
13,3-calowy wyświetlacz HD SuperBright notebooka serii 5 ULTRA wyposażony jest w  technologię polepszania jakości obrazu. Wyświetlacz SuperBright jest o 40% jaśniejszy, dzięki czemu obraz jest żywy, a kolory wyróżniają się głębią i intensywnością. Ponieważ ekran jest antyodblaskowy, oczy mniej się męczą, a obraz pozostaje wyraźny nawet w pełnym słońcu.


Dodatkowe wyposażenie
Dokonując zakupu Samsunga serii 5 ULTRA w sieci Komputronik otrzymamy dodatkowo adapter Intel WiDi.
Zestaw dostępny jest w salonach Komputronik oraz w sklepie Komputornik.pl w cenie promocyjnej 2 699 zł.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy niepowtarzalny zestaw, w którym oferujemy notebooka Samsung ULTRA serii 5 wraz z adapterem, który pozwali na podłączenie laptopa do telewizora i dzięki technologii Intel® Wireless Display (WiDi) umożliwi wyświetlanie wszystkich naszych osobistych oraz internetowych materiałów na dużym ekranie w rozdzielczości 1080p, z przestrzennym dźwiękiem 5.1 bez żadnych kabli. Naszym celem jest oferowanie klientom ciekawych i nowoczesnych rozwiązań w jak najlepszej cenie. Dzięki temu ułatwiamy dostęp do najnowszych technologii - powiedział Adam Pałach, Product Manager w firmie Komputronik S.A.
© 2013-2020 by SN2.EU