poniedziałek, 27 sierpień 2012 16:42

Uniwersalna jesień-zima 2012/2013

Tegoroczna kolekcja jesienna nie zdumiewa pomysłowością, jednak niejednemu panu doda swoistego pazura. Ciemno, elegancko, ale czy ponuro?
Ciemno wszędzie!
Jesienią tego roku panów zdominują bardzo ciemne kolory. Czerń, granat, ciemna zieleń to barwy, w które powinniście się ubierać. Są idealne dla fanów klasycznego ubioru, jednak mężczyźni, którzy już przywykli do swobodnego, letniego stylu będą musieli się dość mocno przestawić. Chowamy do szafy czerwienie, pomarańcze i błękity nieba, zastępując je poważnymi i nostalgicznymi barwami jesiennej nocy. Wybór kolorów jest właściwie nieprzypadkowy – projektanci skupili się na uniwersalności ubrań, a co lepiej pasuje do wszystkich okazji niż czerń i granat? Jednak, uwaga! Nadal pozostają ciekawe i nietypowe wzory, które nieco odchmurzają tą kolekcję, sprawiając, że jesienny strój będzie pasował także na imprezę.

Militarnie
Drugi trend, który zagości jesienią w męskim stylu to kurtki wzorowane na armii. Pilotki – eleganckie, ciemnobrązowe lub czarne, ze zmatowiałej skórki nie  dość, że są bardzo stylowe, to jeszcze praktyczne. Dosyć ciepłe, szczególnie te na podszewce wełnianej, ze stójką, która uchroni niejednego od lodowatego wiatru. Do tego uniwersalna, ponieważ w zależności od jej koloru (i lekkich modyfikacji kroju) pasuje praktycznie i na elegancki garnitur, i na bluzę z kapturem. Spodoba się tym panom, którzy lubią się czasem poczuć małymi chłopcami, śniącymi o niebieskich migdałach. Odejmuje lat, dodaje zadziorności i chłopięcego wdzięku. Polecana właściwie każdemu, bez względu na wiek.

Druga skóra
Jak już wspomniałam, do gry wracają skórzane ubrania. To nie dziwi – są ciepłe, skutecznie chronią przed wychłodzeniem oraz pasują na każdą okazję. Różnorodność krojów oraz możliwość zrobienia podszewki praktycznie ze wszystkiego sprawiają, że projektanci skusili się na stworzenie kolekcji eleganckiej, a zarazem idealnie dopasowanej do jesienno-zimowych warunków. Dodajmy do tego fakt, iż właściwie każdy pan posiada w swojej szafie chociaż jedną skórzaną kurtkę i mamy ubranie idealne. Nie drogie, całkowicie uniwersalne i praktyczne. Przywitajmy zatem sezon jesienno-zimowy 2012/2013!
Wyświetlony 1068 razy
© 2013-2019 by SN2.EU