czwartek, 04 kwiecień 2013 11:24

Limitowana edycja Hennessy Very Special

Od początku kwietnia w polskich sklepach dostępna jest limitowana edycja butelki koniaku Hennessy Very Special przygotowana przez legendę sztuki nowoczesnej - amerykańskiego artystę Futurę. Sprzedaż wspiera kampania w prasie branżowej, specjalne ekspozycje w miejscach sprzedaży oraz działania PR.
Hennessy Very Special to koniak stworzony przez Maurice’a Hennessy’ego około 1865 roku. Młodzieńczy charakter tego koniaku podkreślają wyjątkowe projekty realizowane przy współpracy Maison Hennessy z ikonami sztuki nowoczesnej. W tym roku Hennessy zaprosił do współpracy legendarnego, nowojorskiego artystę Futurę.

Kompozycja Hennessy Very Special to około 40 „eaux-de-vie”, które dojrzewają do 8 lat. Wyczuwalne nuty dębu i wanilii przenoszą w świat przyjemności. Very Special jest w pełni ukształtowanym koniakiem o żywiołowym charakterze, który dodatkowo podkreśla nowa, wyjątkowa etykieta.

Zaprojektowaną przez Futurę etykietę wyróżniają abstrakcyjne linie i kształty, ciepłe, stonowane kolory grające z bursztynowym odcieniem trunku oraz odważne, gorące i energetyczne akcenty, które przyciągają oko i czynią butelkę pięknym przedmiotem. Każda z butelek ma przypisany indywidualny numer. Jego współpraca z marką Hennessy to udana próba podkreślenia nowoczesnego, miejskiego charakteru marki o 250-letniej tradycji.

Limitowaną edycję Hennessy Very Special wspiera kampania w prasie branżowej przygotowania przez WALK Creative oraz specjalne ekspozycje w miejscach sprzedaży zaprojektowane przez Reprograf oraz działania PR, za które odpowiada WALK PR. Ponadto wprowadzeniu jej na rynek towarzyszyła wizyta Futury w Warszawie, który na początku marca m.in. namalował swoje dzieło w nowym lokalu– Modest.gastrobar. Przy okazji limitowanej edycji Hennessy Polska wprowadziło także specjalny program dla barmanów, którego ważnym elementem są koktajle na bazie koniaku.

Limitowana edycja Hennessy Very Special dostępna jest w wybranych sklepach od początku kwietnia. Cena ok. 135zł.

Więcej na www.hennessy.com oraz www.facebook.com/HennessyPolska
© 2013-2020 by SN2.EU