piątek, luty 23, 2024
czwartek, 17 grudzień 2015 13:55

Garaże metalowe – dlaczego warto je kupić?

Marzeniem każdego posiadacza samochodu lub innego pojazdu jest możliwość przechowywania go we własnym garażu. Jednakże kierowcy często rezygnują z postawienia takiego obiektu na posiadanej przez siebie lub dzierżawionej działce z uwagi na wiele formalności, jakie trzeba spełnić przed jego wybudowaniem oraz w czasie jego stawiania. Przede wszystkim na tradycyjny, murowany garaż trzeba mieć zezwolenie, a także pamiętać o prawidłowym ustawieniu wobec granic działki.

Jest jednak rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się Tobie własnym garażem i to bez zbędnych formalności. Jak to możliwe? Wystarczy zainwestować w garaże blaszane. Garaże Interstal to jeden z renomowanych producentów tego typu konstrukcji. W ofercie firmy oprócz wysokiej jakości garaży blaszanych można znaleźć również kontenery, ogrodzenia i wiele innych.

Garaże wykonane z blachy mają wiele zalet – przede wszystkim, w przeciwieństwie do tradycyjnych garaży, do ich postawienia nie jest wymagana żadna zgoda, gdyż konstrukcja nie jest na stałe połączona z gruntem. Są one też znacznie tańsze, aniżeli tradycyjne konstrukcje. Kolejną zaletą jest to, że są bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne, a co za tym idzie doskonale chronią pojazd przed deszczem, śniegiem, a także nadmiernym nasłonecznieniem.

Garaże blaszane firmy Alicja wykonane są z wysokiej jakości blachy ocynkowanej, a cała konstrukcja jest zabezpieczona przez kątowniki.

Osoby, którym wygląd garażu nie jest obojętny mogą wybrać dowolny kolor wysokiej jakości specjalistycznej farby. Jest to farba, która oprócz estetycznego wyglądu konstrukcji zwiększa jej wytrzymałość na czynniki wewnętrzne.

Garaże blaszane można też w pełni spersonalizować do swoich potrzeb. Przykładowo można wybrać rodzaj drzwi – mogą to być bramy uchylne lub dwuskrzydłowe. Również ich wymiary i rozkład wewnętrzny mogą być w pełni dostosowane do indywidualnych wymagań każdego z klientów. Dostępne są konstrukcje mieszczące jeden lub więcej pojazdów.

Konstrukcje garażowe wyposażone są również w zamki zamykane na klucz, co gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych w nich pojazdów i innych rzeczy.