wtorek, 28 styczeń 2020 20:45

Stylizacja rzęs

Lash poiny - stylizacja rzęs Lash poiny - stylizacja rzęs

Każda kobieta chce być seksowna. Nic nie dodaje tak uroku i seksapilu, jak zalotne spojrzenie spod pięknych i efektywnych rzęs. Warto pomóc naturze i zasięgnąć porady specjalistów http://lashpoint.pl. Dzięki profesjonalnej usłudze, zabieg ten może być bardzo trwały. Stylistka rzęs odpowiednio dobierze metodę, zarówno do oczekiwać klienta, jak i do kształtu oka. 

 

 

Jak można wystylizować rzęsy?

Najpopularniejszą metodą jest 1:1, czyli przyklejenie jednego włoska do jednej rzęsy. Efektem jest wydłużenie rzęsy, co powoduje, że spojrzenie automatycznie nabiera głębi i tajemniczości. Jeśli, oprócz przedłużenia, interesuje nas również zwiększenie ich grubości, warto wybrać metodę 2D. Wówczas kosmetyczka do jednej rzęsy doklei 2 włoski. Efekt 2D powoduje, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Pomimo, iż rzęsy nabierają objętości, nadal wyglądają naturalnie i lekko

Kolejną opcją może być Light Effect. Jest to bardzo mocne ich zagęszczenie przy zminimalizowaniu obciążenia. Tak naprawdę to, jak bardzo rzęsy zostaną zagęszczone, zależy od oczekiwać klienta. 
Coraz popularniejsze stają się Hollywood Effect rzęsy. Włoski w tej metodzie doklejane do rzęs mają specyficzną budowę - są cieńsze po obu końcach. Pozwala to uzyskać bardzo naturalny wygląd rzęs i ich charakterystyczne podkręcenie. Metoda ta pozwala na optyczne "otwarcie" oka.

Wiadomo, że rzęsy wypadają, to ich naturalny proces. Warto więc zdecydować się na gabinet, gdzie do kilku tygodni (najczęściej do trzech) można uzupełnić te, które wypadły.

Jak znaleźć odpowiedni gabinet?

Wybierając gabinet, w którym chcemy wystylizować rzęsy, kierujmy się opinią o tymże. Opinii można zasięgnąć u koleżanek, wiele kobiet obecnie korzysta z takich usług. Źródłem informacji jest również internet. Należy pamiętać, że najważniejsza jest jakość wykonania, tak, by rzęsy wyglądały pięknie, ale także naturalnie. Warto wybrać miejsce, które nacelowane jest tylko na stylizację rzęs. Wiadomo, że w takim przypadku pracujące tam osoby będą maksymalnie doświadczeni. Atutem dodatkowym może być informacja, czy dany gabinet prowadzi szkolenia w zakresie stylizacji rzęs. Jeśli tak - to dobry znak, muszą przecież mieć wiedzę, skoro dzielą się nią z innymi.

Wady i zalety

Wystylizowanie rzęs powoduje, że nie musimy rano ich malować - wyglądają efektownie nawet bez tuszu. Zaoszczędza nam to dużo czasu. Popularnym mitem jest to, że stylizacja rzęs osłabi je. Nic bardziej mylnego. Prawidłowo wykonany zabieg http://lashpoint.pl/stylizacja-rzes nie uszkodzi ich. Wielu przeciwników zarzuca stylizacji rzęs efekt sztuczności - nic bardziej mylnego. Prawidłowa stylizacja i wybór metody wzmacniają jedynie naturalny ich urok.

Stylizacja rzęs to coraz częstszy zabieg w salonach kosmetycznych. Dobrze jest poświęcić trochę czasu i wybrać efekt, jaki chcemy uzyskać. Dobrze też skonsultować się ze specjalistą w kwestiach stylizacji rzęs, opowiedzieć o swoich oczekiwaniach i zapoznać się z sugestiami. Piękne rzęsy mogą spowodować, że każda kobieta poczuje się niczym prawdziwa gwiazda.

© 2013-2020 by SN2.EU