poniedziałek, lipiec 15, 2024
piątek, 27 marzec 2020 19:48

Jak pozbyć się owłosienia na ciele w sposób trwały?

Laserowe usuwanie owłosienia Laserowe usuwanie owłosienia

Codzienne zabiegi pielęgnacyjne nie zawsze sprawiają przyjemność, szczególnie jeśli ich wykonywanie trzeba stale powtarzać. Dotyczy to golenia owłosienia, co większość kobiet wykonuje za pomocą maszynki. Niestety oznacza to wzmacnianie struktury włosa, który z dnia na dzień robi się coraz mocniejszy i wyraźniejszy. Warto skończyć z tym raz na zawsze, bo tego typu zabiegi są na wyciągnięcie ręki.

 

Laser na wypalenie cebulek


Kobiety coraz częściej podejmują decyzję, aby trwale pozbyć się owłosienia. Kiedy już dotrze do nas to, co postanowiłyśmy, szybko okaże się, że droga do osiągnięcia celu jest niezwykle prosta. Pierwszym krokiem jest zgłoszenie się do odpowiedniego miejsca, które pozwoli na ocenę stanu naszej skóry i włosów, aby można było rzetelnie zaplanować szereg zabiegów usuwających owłosienie. Laserowe usuwanie owłosienia bowiem to nie jeden zabieg, a kilka. Dlaczego? Ponieważ włosy na naszym ciele nie rosną równomiernie, żeby się ich pozbyć, należy trafić w odpowiednią fazę wzrostu. Zwykle na jedną partię trzeba poświęcić czas na przynajmniej pięciu zabiegach.

Szukasz depilacji laserowej w Warszawie? Na stronie J’adore Instytut znajdziesz niezbędne wskazówki. 

Depilacji laserowej możemy poddać między innymi:

• pachy,
• łydki,
• uda,
• okolice intymne.

Zdecydowanie warto jest udać się do miejsca, gdzie stawia się na jakość i profesjonalizm – w końcu chodzi o nasze ciało.


Kto może, a kto nie może skorzystać z usług laserowej depilacji owłosienia?


Biorąc pod uwagę zasięg i możliwości depilacji laserowej, wydawać by się mogło, że mogą z niego skorzystać wszyscy. Niestety w tym zakresie natrafimy na pewne ograniczenia, które są spowodowane dbałością o nasze zdrowie i możliwości współczesnego sprzętu. I tak, z zabiegu usuwania owłosienia za pomocą laseru nie skorzystają osoby z jasną karnacją i jasnymi włosami, to samo w przypadku osób chorujących przewlekle na niektóre schorzenia. Z zabiegu nie skorzystają również kobiety w ciąży i karmiące, a wszystkie panie, które mają problemy z grzybicą będą musiały najpierw skutecznie się wyleczyć. Nie warto ryzykować swojego zdrowia, które będzie nam później bardzo ciężko odbudować.

Media