poniedziałek, 16 marzec 2020 14:28

Włosy doczepiane

Cameron Hair Cameron Hair

Włosy doczepiane wykorzystywane są do przedłużania i zagęszczania włosów naturalnych. Profesjonalne dopinki są skonstruowane tak, aby ich użytkowanie było jak najbardziej komfortowe, a specjalne mocowania umożliwiają ściąganie i zakładanie włosów w każdej chwili. Czym kierować się przy wybierając włosy doczepiane? Czy mogą nadmiernie obciążać naturalne pasma?

Jakie włosy doczepiane wybrać?

Włosy doczepiane dzielą się na kilka rodzajów w zależności od typu pasm oraz sposobu ich mocowania. Podstawowym kryterium wyboru jest cena i przeznaczenie włosów. Cena zestawu uzależniona jest od gramatury i pochodzenia włosów doczepianych. Do sporadycznego przedłużania wystarczą tańsze włosy syntetyczne, jeśli włosy mają służyć do codziennej stylizacji, najlepiej wybrać droższe pasma naturalne.

Włosy doczepiane syntetyczne nie błyszczą nienaturalnie i są odporne na temperaturę, ale nie są podatne na stylizację. Ze względu na krótszą żywotność zalecane są głównie do sporadycznego użytku.

Włosy doczepiane naturalne charakteryzują się miękkością i jedwabistością. To doskonały wybór dla osób, które planują doczepianie włosów na stałe albo codziennie – naturalne pasma można dowolnie stylizować i farbować. Warto jednak pamiętać, że jedynie odpowiednia pielęgnacja zapewni długą – nawet do półtora roku – żywotność włosów naturalnych.

Sklepy posiadające w ofercie włosy doczepiane, np. https://cameron-hair.pl, umożliwiają dokonanie wyboru spośród wielu rodzajów dopinek – Clip In, Flip In, kucyków, tupetów, peruk czy włosów doczepianych na stałe. Klient wybiera odpowiedni kolor, długość i gęstość pasm. Kolor i długość zależą od oczekiwanego efektu. Gęstość włosów powinna dodatkowo być dopasowana do gęstości włosów naturalnych – przeciętnie jest to 100-130 gram, rzadszym włosom wystarczy 50-80 gram. W razie problemu sklep oferuje pomoc w dobraniu idealnych włosów doczepianych.

Czy włosy doczepiane obciążają naturalne pasma?

Przedłużanie włosów może negatywnie wpłynąć na naturalne pasma, dlatego warto stosować sposoby mało inwazyjne. Włosy doczepiane metodą Clip In oraz Flip In przeznaczone są do codziennego stosowania. Nie wymagają profesjonalnego sprzętu ani preparatów. Brak wykorzystania wysokiej temperatury sprzyja włosom naturalnym , które nie zostają osłabione ani nadmiernie przesuszone.

Taśmy, klipsy czy żyłka nie obciążają włosów i w żaden sposób nie wpływają na ich kondycję. Specjalnie dobrane materiały oraz konstrukcja sprawiają, że włosy doczepiane nie plączą się i nie obciążają włosów naturalnych.

© 2013-2020 by SN2.EU