czwartek, 18 październik 2018 11:10

Zdecydowane kolory nie tylko latem!

Jesień zagościła u nas już na dobre i w najbliższym czasie nie zapowiada się, że pogoda będzie się polepszać. Większości z nas ta pora roku kojarzy się głównie z szarością, czernią i ponurymi kolorami, my jednak chcemy obalić ten mit i udowodnić, że to właśnie jesienią warto wyciągnąć z szafy najbardziej kolorowe ciuchy!

                W związku z tym, że na zewnątrz jest szaro, wcale nie musisz zakładać na siebie kolejnej warstwy szarości. Wręcz przeciwnie – żeby cera wyglądała lepiej, i żebyś Ty nie czuła się ponuro powinnaś zdecydować się na kolorowe ubrania. Wielcy projektanci przekonują, że jesienią warto zainwestować w rzeczy o zdecydowanych barwach takich jak zieleń, żółć czy różne odcienie czerwieni. Taki wybór może dotyczyć total looku, ale w tym sezonie można też postawić na kontrastowe połączenia – na wybiegach czerwień łączona jest z fuksją, a żółć z kobaltem. Nie bój się zaszaleć.

                Jesień to idealna pora, żeby bawić się wzorami, deseniami i kolorami. Ubierając się na cebulkę łatwo stworzyć stylizację, która nie tylko będzie wyglądała dobrze, ale też będzie przyciągać wzrok.

 

 

Czytany 133 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Trendy modowe

  • 1