wtorek, 16 październik 2018 08:23

Krata bez tajemnic z bonprix.pl!

Występuje w oversizowym wydaniu, na marynarkach przypominających te wyjęte z szafy chłopaka czy szerokich spodniach. Zakładana na sportowo, biurowo czy w lekkim wydaniu zachwyca i udowadnia, że trendy wracają niczym bumerang. Krata, bo o niej mowa zalicza właśnie wielki come back i udowadnia, że nie jest już wzorem, który kojarzy się ze spódniczkami  dla uczennic prywatnych szkół.

 

W tym sezonie kratę interpretujemy na wiele sposób – możemy nawiązywać do lat 90., zdecydować się na total look, geometryczne koszule w kratę w czerni i bieli czy postawić na spódniczkę lub spodnie w wersji biurowej. Jeśli wolicie coś bardziej na luzie, pokochacie za duże marynarki czy oversizowe płaszcze, które świetnie współgrają z masywnymi platformami  – krata ładnie komponuje się z ciężkimi akcentami, także łącz ją śmiało z mocnymi butami i ćwiekami.

Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, w tym sezonie kata to ponadczasowy wzór, który powinien znaleźć się w Twojej garderobie! Bonprix.pl zadba o to, aby modnie wkroczyć w pierwsze jesienne dni.

© 2013-2020 by SN2.EU